Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Cze
#1

Cześć wszystkim, już dawno miałem dołączyć do forum i trochę się poudzielać, ale matury, szkoła, treningi - jakoś nie było czasu.

Mam na imię Czarek i mimo, że gimnastyka kręciła mnie od zawsze to bardziej na poważnie zacząłem ją trenować dopiero w zeszłym roku i od tamtego czasu żałuję że nie zrobiłem tego dużo wcześniej. Przed dołączeniem do "gimnastyków" trenowałem wioślarstwo. W trakcie jednego z treningów obwodowych na siłowni zdałem sobie sprawę że treningi wioślarskie są bardzo nudne, monotonne (zrozumie każdy kto jechał kiedykolwiek 2x40min na ergometrze...) i rozwijają niestety tylko niektóre partię mięśni, dlatego postanowiłem poszukać czegoś ciekawszego co wpłynęło by pozytywnie na moje wyniki - i tak trafiłem na gimnastykę. Mimo, że wioślarstwo musiałem sobie ostatnimi czasy odpuścić, ponieważ jestem tegorocznym maturzystą i nie miałem czasu na 8 treningów w tygodniu, to patrząc po progresie jakiego dokonałem w gimnastyce w ciągu ostatnich 7 miesięcy sądzę, że wyniki w mojej drugiej dziedzinie sportu również powinny być znacznie lepsze. W każdym razie, póki trenuję akrobatykę, to mam nadzieję, że będę mógł znaleźć na forum odpowiedzi na pytania związane z nią i że będę mógł liczyć na waszą pomoc w dalszym doskonaleniu moich umiejętności i w razie możliwości sam będę starał się pomóc niektórym z was. ; )
#2

Witamy kolejnego wioślarza. Ładny wstępSmile
#3

Hej Czarek, nareszcie dołączyłeś Smile
Widzimy się jutro na treningu Wink
#4

Dzięki Zahir, musiałem coś wymyślić bo trochę mnie Adam zmusił.;pp
#5

he, he, zmuszanie widoczni dobrze na Ciebie działa, bo wyszło superSmile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości