Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Brad Johnson - Bodyweight exercises for extraordinary strength
#1

Brad Johnson to były gimnastyk wyczynowy. Obecnie fanatyk i geniusz treningu z użyciem masy własnego ciała. Był wielokrotnie przytaczany przez Pavla w swoich książkach ("Więcej niż bodybuilding", "Nagi wojownik")
Od razu zaznaczam że książka jest dla ludzi zaawansowanych, bo ćwiczenia które wykonuje Brad są diabelsko trudne. Ta książka moim zdaniem, to kontynuuacja "Nagiego wojownika". Po prostu niemożliwością jest wykonywanie tych ćwiczeń bez technik wysokiego napięcia. Program jest oparty i inspirowany najbardziej minimalistycznym i skutecznym budulcem siły, "Power to the people".
Czego ta książka może Cię nauczyć? Przede wszystkim dostarczy Ci masy pomysłów, i rozwinie Twoją kreatywność oraz wyobraźnię. Ja po przeczytaniu tej książki większości tych ćwiczeń nie byłem w stanie wykonać, jednakże w momencie dostrzegłem że aby rozwijać monstrualną siłę można do tego wykorzystać dosłownie wszystko - młotek, łańcuch, drzewa, deski, kij bejsbolowy.
Kolega zrobił mi kij bejsbolowy. Jednym z ćwiczeń jest 'baseball bat climbing". Polega na tym że trzymamy kij w pionie, i spinamy się po nim do samej góry - cóż za NAPIĘCIE i INTENSYWNOŚĆ!
Polecam, po stokroć dla wszystkich maniaków treningu z masą własnego ciała, czyli dla mnie wiadomo ;]

http://www.amazon.com/Bodyweight-Exercis...0926888781


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości