Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Trening
#6

Dzieki za odp.
Odnosnie odp 3: poki co mam schemat pchanie, ciagniecie, brzuch (w polskiej wersji troche dziwnie sie to pisze ^^/ push/pull/core)
Jezeli chodzi o elementy jest to dosc odlegly temat. Mam 22 lata i przez to co robilem moje stawy nie sa takie jak byc powinny i nie pracuja tak jak powinny (najbardziej bark) ogolnie lacze to tak ze: front lever mam w dni pull/ planche w dni push/ l sit w dniu core. Tak na prawde dopiero po ponownym cwiczeniu pozycji statycznych jestem w stanie podciagac sie w pelnym zakresie ruchu (zarowno w pozycji hollow) bez bolow w barku. Wiec poki co zalezy mi na opanowaniu tych 3 pozycji statycznych. Cwiczenia sa 1/2x w tygodniu w zaleznosci od tego kiedy mam czas. Sa to dni Pon/sroda/piatek lub Pon/wto/czw/piatek na zasadzie A/B/C.
Odnosnie odp 5: Bylem zmuszony do przeprowadzki rok temu i znajomi sa 200km stad, ale postaram sie skombinowac cos co pozwoli mi nakrecic filmik.
Odnosnie odp 6: Poki co robie 5x max (jezeli chodzi o fron lever), czyli z opuszczania przytrzymuje tyle ile jestem w stanie przez 5 serii. Czekam az bd mogl utrzymac tuck FL ok 12 sec zeby przejsc do metody ktora stosuje w pozostalych cwiczeniach.

Tak wiec podsumowujac. Trening jest dobry i powininem takim planem trenowac, a czestotliwosc pozycji statycznych zalezy od mojego "przystosowania" miesni do takiego wysilku? Jezeli sie myle prosze o korekte Smile.


Wiadomości w tym wątku
Trening - przez Pointerr - 2015-02-24, 19:58
RE: Trening - przez zahir - 2015-02-25, 15:39
RE: Trening - przez Pointerr - 2015-02-25, 17:30
RE: Trening - przez Pointerr - 2015-03-07, 07:30
RE: Trening - przez Mrowek - 2015-03-07, 07:54
RE: Trening - przez Pointerr - 2015-03-07, 08:25

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości