Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Grupa Instruktorska
#1

Miło mi poinformować wszystkich użytkowników o naszym nowym przedsięwzięciu. Zamierzamy uruchomić nabór kandydatów do grupy instruktorskiej gimnastycy.pl

Osoby, które zadeklarują swój udział,będą spotykały się raz w miesiącu, na zamkniętym seminarium prowadzonym przez najlepszych trenerów w Polsce ( a prawdopodobnie również z Ukrainy i Białorusi). Cykl takich szkoleń ma za zadanie przygotować kandydata do udziału w kursie instruktorskim organizowanym przez PZG i poznanie wiedzy na temat metodyki nauczania, aspektów technicznych itp. Jego celem jest również przygotowanie fizyczne kandydata do pełnienia funkcji instruktora. Po zakończeniu cyklu spotkań (około 15) nastąpi egzamin obejmujący wiedzę teoretyczną i praktyczną. Dla osób które przejdą go pomyślnie będziemy chcieli zorganizować kurs instruktorski pod egidą PZG zakończony nadaniem formalnych uprawnień.

Seminaria powyższe będą przez nas prowadzone non profit, wiązać się będą jednak z kosztem dla uczestnika, który szacujemy na około 50 - 70zł za spotkanie. Pieniądze te będą przeznaczone na opłacenie sali treningowej oraz trenerów prowadzących zajęcia.

Osoby chętne do wzięcia udziału proszę o wysłanie zgłoszenia na adres gimnastycy.pl@gmail.com z dopiskiem "Grupa Instruktorska"

Ciekaw jestem Waszej opinii na ten temat, więc zapraszam do dyskusji Smile
#2

inicjatywa super, działajcie chłopaki - mam nadzieję , że będzie też gdzie ćwiczyćHuh
#3

Wiadomo już w jakiej miejscowości te spotkania będą organizowane?
#4

Super inicjatywa! Popieram. Wink
#5

(2014-01-10, 12:31)Satetsu napisał(a):  Wiadomo już w jakiej miejscowości te spotkania będą organizowane?

Najlepsze proporcje cena - jakość ma sala w Łodzi na Tęczy. Bardzo możliwe, że niektórzy z trenerów będą mogli nam jednak załatwić preferencyjne stawki u siebie. w takim przypadku niektóre zajęcia odbywały by się w różnych miejscach: Katowice, Gdańsk, Warszawa, Kraków, Wrocław.
#6

Ja!!! Zgłaszam swój udział! :-D kapitalny pomysł!

Zapraszam wszystkich na funpage pasjonatów gimnastyki, workoutu, zimowych kąpieli oraz wszelakiej aktywności! Żyć pełnią życia - to nasza pasja, to nasza misja Smile
https://www.facebook.com/gimnastycznyworkout

Siła! Smile
#7

Dudo, podoba mi się Twój entuzjazm i szybkość reakcji Smile Kto jeszcze jest chętny?
#8

Może Anasti chętna? Big Grin

Zapraszam wszystkich na funpage pasjonatów gimnastyki, workoutu, zimowych kąpieli oraz wszelakiej aktywności! Żyć pełnią życia - to nasza pasja, to nasza misja Smile
https://www.facebook.com/gimnastycznyworkout

Siła! Smile
#9

A może zdalne spotkania na Maderze?
Ja też chcę!!!
Pomysł wprost genialny Smile
#10

Myślę, że z czasem otworzymy filie gimnastyczną na Maderze Big Grin

Zapraszam wszystkich na funpage pasjonatów gimnastyki, workoutu, zimowych kąpieli oraz wszelakiej aktywności! Żyć pełnią życia - to nasza pasja, to nasza misja Smile
https://www.facebook.com/gimnastycznyworkout

Siła! Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości