Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Następne seminarium. Kiedy? ;)
#21

Dojazd i nocleg też za darmo nie są Smile Póki poszukuję nowej pracy to sobie odpuszczam wszystkie wypady Smile
#22

Nocleg niepotrzebny, bo seminarium będzie jednodniowe. dojazd można załatwić dogadując się z kimś z forum, kto będzie jechał z Twojego miasta.
#23

Jakie wymogi trza spełnić na wejściówkę? Big Grin
#24

Jacek wszystko skupia się na sprawie o której pisałem Tobie na privie, ale ale jeżeli bym wygospodarował czas to bardzo chętnie się zjawie.

Druga sprawa, to własnie wszedłem od tego poniedziałku w trening wiec na koniec września bede na obrotach Smile

Gimnastyka Sportowa jest bazą wyjściową dla każdej dyscypliny sportowej !
#25

(2013-08-23, 15:35)zahir napisał(a):  Nocleg niepotrzebny, bo seminarium będzie jednodniowe. dojazd można załatwić dogadując się z kimś z forum, kto będzie jechał z Twojego miasta.

Tylko, że w jedną stronę do Warszawy mam koło 70km, z przesiadką. Busem zjamie to ze 4 godziny w jedną stronę, nie wliczając tego, że trzeba czekać pomiędzy busami. A nawet nie wiem kiedy będzie bus powrotny.
A mieszka ktoś w okolicy sieradza(woj. łódzkie), kto się wybiera?
#26

(2013-08-23, 15:52)krzysiek20ino napisał(a):  Jakie wymogi trza spełnić na wejściówkę? Big Grin

Twój przypadek mamy chyba obgadany. Po prostu przyjedźSmile
#27

wrzesień nastał więc spytam - czy wiadomo już coś konkretnego na temat seminarium?

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#28

Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to w piątek będę miał spotkanie w tej sprawie. chodzi o dostępność super wyposażonej saliWink
#29

Ale plan nie uległ zmianie, najbliższe seminarium w Warszawie? i zapewne w tym przypadku walczysz o wstęp na salę AWFu? Wink
#30

Jeżeli się uda to myślę, że będzie lepiej niż AWF Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości