Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Trening w Katowicach
#1

Otwarty trening "all in one"

Otwarty trening Gimnastyczny, Street Workout i Sportów Walki ! To wszystko w jednym miejscu na dolinie 3 stawów w najbliższą niedziele o godzinie 11:00. Naszym treningiem zajmą się profesjonaliści z Street Workout Maksym Riznyk i Piotr Bodzioch należący do SWP i SW Kraków. Za trening Sportów Walk odpowiada Bartek Gaweł student AWF i pasjonat MMA, trening Gimnastyczny przeprowadzi Bartłomiej Kaźmierski instruktor gimnastyki sportowej. Profesjonalne zaplecze instruktorów i zawodników pozwoli wam na uczestniczenie w profesjonalnym i bezpiecznym treningu.

Więcej informacji pod numerem 507 546 071

Skrót informacji :
28.07.2013
Katowice,Dolina 3 stawów "plac zabaw"
Start:11:00
Dojazd: Przystanek "Osiedle Paderewskiego Pomnik" nr. 672, 674, 910

https://www.facebook.com/events/139634316245109/

Pozdrawiam Siła !
#2

Będę !!! ;-)
#3

Super Tomo ! Nie mogę się doczekać wspólnego treningu. Smile
#4

Ja też będęSmile
#5

Serio Zahir będziesz?? W takim wypadku ja też zrobię wszystko aby się tam zjawić.

[Obrazek: logo.png]
#6

Będę, będę, obiecałem przywieźć chłopakom matę. Fajnie było by się spotkać, więc będzie super, jeśli ci się udaSmile
#7

Czyli widzimy się w niedziele. Smile

[Obrazek: logo.png]
#8

SuperSmile
#9

Było fajnie , raz że dopisała pogoda a dwa że kółka gimnastyczne wzbudziły tyle zainteresowania wśród Street Workouterów ;-p no i Mr. Mrówek dawał świetne rady co do HS , front lever/back lever . Wspaniale było sie znowu spotkać z Zahir porozmawiać na wiele tematów (sztuki walki po gimnastykę) . Miejsce gdzie można poćwiczyć i wzbogacić swoją wiedzę.


Załączone pliki Obrazki
   
#10

Tomo, nie wiedziałem, że robiłeś zdjęciaWink ale Mrówek robił lepsze pozycje niż na tym, które wrzuciłeśWink

Było bardzo fajnie, Tomo prawie zrobił elevatora ale jest za długi i gałąź mu przeszkodziłaBig Grin


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości