Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

poręcze i kółka
#1

Serdecznie zapraszam na seminarium z kółek gimnastycznych i poręczy symetrycznych które odbędzie się w dniu 17 września na terenie Gdańskiego AWF. Głównymi prowadzącymi będą:

Adam Kierzkowski - od 19 lat członek kadry narodowej, 15 krotny Mistrz Polski, 2 V-ce Mistrz Europy, twórca elementu "Kierzkowski" oficjalnie zatwierdzonego przez FIG

i

Łukasz Borkowski - członek kadry narodowej, wielokrotny Mistrz Polski i aktualnie najlepszy polski gimnastyk - Mistrz Polski w wieloboju gimnastycznym.

Serdecznie zapraszamy na to unikatowe szkolenie. Więcej informacji w wydarzeniu na Fecebooku: https://www.facebook.com/events/1774943529444798/
#2

Zwykle to ja pisze jakieś skrócone relacje z seminariów. Ponieważ na ostatnim udział wzięło dwóch "Mistrzów Konfrontacji" chciałbym tym razem ich prosić o podzielenie się wrażeniami. Serota Dolarska, Erni, czy możecie się wypowiedzieć?
#3

Z przyjemnością Smile
Będzie to mocno subiektywna opinia.
Pierwszy raz miałem okazję uczestniczyć w czymś podobnym, ba, nawet nigdy nie widziałem na oczy profesjonalnej sali gimnastycznej, jedyne co znam to kółka podwieszone do mojego sufitu. Stres towarzyszył od samego początku - jak się później okazało niepotrzebnie. Muszę się przyznać, już na samej rozgrzewce dostałem nieźle w kość, haha. Potem profesjonalne podejście do poszczególnych elementów koordynacyjnych i siłowych, bezcenne wskazówki, wzorowa asekuracja - każdy mógł spróbować, niezależnie od poziomu zaawansowania i co równie ważne INDYWIDUALNE PODEJŚCIE. Jednym słowem zastrzyk porządnej wiedzy, ale tu nic nowego nie powiedziałem, bo tego po prostu można się było spodziewać. Zaskoczyła mnie jedynie mała frekwencja, ale cóż, mogę z tego miejsca jedynie podziękować tym osobom, które się nie zjawiły, bo dzięki temu w każdej chwili miałem trenerów do swojej dyspozycji. Ogromne wrażenie zrobiło na mnie towarzystwo z jakim miałem okazję przebywać - wszyscy mili i chętni do pomocy, nie wspominając o prowadzących, którzy nie traktowali Cię jakby się wydawało "z góry" tylko po prostu jak kolegów, znajomych. Mimo 20 godzin spędzonych w autobusie, prawie, że nieprzespanych dwóch nocy nie żałuję ani trochę, że pojawiłem się w Gdańsku. Bogatszy o nowe doświadczenia mogę wprowadzić swój trening na znacznie wyższy poziom. Dziękuję zahirowi i gimnastycy.pl za możliwość pojawienia się na kursie, prowadzącym, uczestnikom, a i Mrówkowi za zainteresowanie mnie jazdą na BMX'ie Big Grin Do zobaczenia wkrótce!
#4

Dzięki za recenzje Erni, cóż frekwencja faktycznie była mała, co było dla mnie bardzo zaskakujące zważywszy na to, że prowadzącymi byli najlepsi Polscy gimnastycy Smile
#5

Ci co nie przyjechali niech żałują, taka okazja może się szybko nie powtórzyć Smile
#6

I szybko się nie powtórzy bo nie jest łatwo zgrać termin tak, by obaj mogli wziąć udział Sad
#7

Ja jestem bardzo chętny na następne takie kursy w okolicy trójmiasta Smile
#8

No właśnie ten był w Trójmieście i po raz kolejny okazało się, że z frekwencją było kiepsko. Centralna Polska wypada pod tym kątem dużo, dużo lepiej.
#9

Jak będzie ciekawa opcja to dojadę Smile
#10

A jaka opcja jest dla Ciebie ciekawa?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości