Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ćwiczenia do poziomki
#1

Hejo, od dosyć dawna katuje poziomkę, tzn.wykonuje regularnie jej progresje, która opisana jest tu na forum. Do mojego planu tr. wrzucam jeszcze wzniosy nóg do poziomu wiszac na drazku, czy na drabinkach,czasami uzupelniam go takimi ćwiczeniami, które gdzieś tam w necie wyszperalem: http://kalistenikapolska.pl/topic/7866-p...e-durante/ ponoć bardo pomocne... Tutaj niestety mój trening do tego elementu się kończy, a chciałbym jeszcze wzbogacić go o jakieś dobre ćwiczenia rozwijające te same mięśnie co przy L - sicie Wink Możecie zrzucić jakieś propozycje, warianty itp? Szukałem na forum, lecz nikt jeszcze tego chyba nie poruszył więc założyłem nowy wątek, pozdro!
#2

Obejrzyj tutorial Mrówka dotyczący poziomki rozkrocznej i wprowadź wznosy nóg na siedząco przy prostym tułowiu. To doskonale rozciąga mięśnie ud a z doświadczenia wiem, że nierozciągnięte uda sa przy poziomce dużo większym problemem niż słaby brzuch.
#3

Oki, a gdzie znaleźć ten tutorial?
#4

(2016-07-19, 19:28)wild strawberry napisał(a):  Oki, a gdzie znaleźć ten tutorial?

Tam, gdzie wszystkie, czyli na YT Tongue

#5

Wylfryd nie wiem czy obejrzales film z mojego linku ale to właśnie te ćwiczenia są w nim przedstawione :d
Mrówek pokazał to co tam z małymi ulepszeniami. No ale lepsze małe coś niż nic,dlatego biorę się i za to. Do roboty! Wink


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości