Forum Gimnastycy.pl
Konfrontacje - reanimacja - Wersja do druku

+- Forum Gimnastycy.pl (https://gimnastycy.pl/forum)
+-- Dział: Aktualności (https://gimnastycy.pl/forum/forum-8.html)
+--- Dział: Konfrontacje (https://gimnastycy.pl/forum/forum-75.html)
+--- Wątek: Konfrontacje - reanimacja (/thread-1760.html)

Strony: 1 2


Konfrontacje - reanimacja - Stary Człowiek i Może - 2015-07-06

Konfrontacje "reanimacja - lipiec '15"
w tym miesiącu zajmiemy się:
Numer 1 : swobodne stanie na rękach - kto dlużejSmile
Numer 2 : zwis na drążku, na jednej ręce w sylwetce - kto dlużejSmile






Zasady ogólne:

1.Aby wziąć udział w konfrontacjach należy założyć konto na forum rejestracja następnie należy nakręcić film prezentujący przebieg ćwiczenia zgodnie z zasadami konfrontacji i umieścić nagranie w tym wątku. Film musi być poprzedzone zbliżeniem na kartkę z "nickiem" użytkownika na forum.

2.Najlepsze wyniki uzyskane przez zawodników w poszczególnych konkurencjach zostają zsumowane, a suma punktów decyduje o zajętym miejscu.

1 Miejsce -30
2 Miejsce -20
3 Miejsce -10

Przykład:
Konkurencja nr.1 15 pkt
Konkurencja nr.2 30,2 pkt
Suma punktów 45,2 pkt. (Zawodnik uzyskuje 1 miejsce w ogólnej klasyfikacji)



3.Ćwiczący zobowiązany jest do ustawienia kamery tak aby ujęcie nie przeszkadzało w ocenie próby !

4.Nagrody
Przeprowadzenie następnej edycji konfrontacji i jakieś upominki - na razie niespodziankaSmile

5. Konfrontacje rozpoczynają się z chwilą opublikowania i trwają do 31-07-2015 do godziny 23:59 i 59s ! Smile

6. Ocena ćwiczenia
Przyjmujemy
0,2 mały błąd
0,5 średni błąd
1 pkt błędu lub brak zaliczone elementu

Baza czyli maksymalna ilość pkt. uzyskana przez zawodnika, od której odejmujemy błędy. Przykład baza 30 pkt - 5,6 pkt błędu - ocena końcowa 24,4 pkt


RE: Konfrontacje - reanimacja - Mrowek - 2015-07-06


Akurat mam filmik sprzed tygodnia z stania na rękach Smile tak więc wrzucam wiszenie dodam na dniach.


RE: Konfrontacje - reanimacja - zahir - 2015-07-07

Konfrontacje znalazły się w dobrych rękachSmile Zapraszam do wzięcia udziału. Zwycięzca będzie prowadził następne, więc od niego będzie zależeć co będziemy robić w sierpniu


RE: Konfrontacje - reanimacja - Mrowek - 2015-07-07

Zahir czekamy na twój filmik Smile


RE: Konfrontacje - reanimacja - Krzysztof - 2015-07-09

Po wielu próbach udało się stanąć na rękach na tyle długo (to chyba osobisty rekord), że z przyjemnością dorzuce się do wakacyjnych konfrontacji.




RE: Konfrontacje - reanimacja - zahir - 2015-07-10

(2015-07-07, 16:59)Mrowek napisał(a):  Zahir czekamy na twój filmik Smile

Skoro mam tak wiernego fana, to postaram się coś ogarnąć, choć nie ukrywam, że konkurencje nie pode mnie Wink


RE: Konfrontacje - reanimacja - Satetsu - 2015-07-16

Filmik sprzed 2 lat : P Jak tylko aktualne się liczą to wybaczcie.

Gruby drążek więc chwilkę sobie tylko powisiałem, a na dodatek zapomniałem, że to miało być w sylwetce. No ale wrzucę jak już nakręciłem.



RE: Konfrontacje - reanimacja - Adam.Kalman - 2015-07-17

Satetsu, a głowa znowu dalej niż dupa w staniu na rekach, tyle razy wałkowane... policzek przy barku!


RE: Konfrontacje - reanimacja - Satetsu - 2015-07-17

(2015-07-17, 00:16)Adam.Kalman napisał(a):  Satetsu, a głowa znowu dalej niż dupa w staniu na rekach, tyle razy wałkowane... policzek przy barku!

Przecież wiem. To było 2 lata temu : )


RE: Konfrontacje - reanimacja - Adam.Kalman - 2015-07-17

hehe, post z przed paru dni Big Grin, ale ok, powroty bywają cieżkie Big Grin