Forum Gimnastycy.pl
Konfrontacje Styczeń 2015 - Wersja do druku

+- Forum Gimnastycy.pl (https://gimnastycy.pl/forum)
+-- Dział: Aktualności (https://gimnastycy.pl/forum/forum-8.html)
+--- Dział: Konfrontacje (https://gimnastycy.pl/forum/forum-75.html)
+--- Wątek: Konfrontacje Styczeń 2015 (/thread-1463.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Konfrontacje Styczeń 2015 - Mrowek - 2015-01-07

Dasz radę może jakiś trzepak ? Big Grin


RE: Konfrontacje Styczeń 2015 - Wylfryd - 2015-01-08

(2015-01-07, 23:03)Mrowek napisał(a):  Dasz radę może jakiś trzepak ? Big Grin

Poszukam, choć może być ciężko. Zwłaszcza przy tych -5 na dworze. Nie, żebym się bał takiej temperatury, ale ćwiczyć wolę na ciepłej sali Big Grin


RE: Konfrontacje Styczeń 2015 - brzydal - 2015-01-08

Bardzo fajny ten chwyt wykręcony :o) Miło czuć jak mięśnie klatki piersiowej się rozciągają. O przejście faktycznie trudno, ale popróbuje.


Jeżeli nie wykona się wszystkich 3 początkowych ćwiczeń nie ma co się brać za podciąganie? (czy to tylko chodzi o punktacje, że pierwsze 3 są lepiej punktowane i warto jest zrobić)


W ostatnie lato chodziłem po wszystkich placach w mojej okolicy i nie mogę znaleźć wolno stojącego drążka takiego na którym mógłbym zrobić wymyki i odmyki. A gdy znalazłem w końcu taki plac to "mi go wyremontowali" i teraz nie ma nic ciekawego dla dużych dzieci ;/ a że chodziłem w godzinach porannych gdzie było trochę mam i babć z dziećmi to mam wrażenie, że większość miasta ma mnie za jakiegoś zboka czy innego pedomisia Tongue


RE: Konfrontacje Styczeń 2015 - Mrowek - 2015-01-08

Pierwsze 3 ćwiczenia są wprawkami do układów które będę prezentowane pod koniec każdego kwartału, dodatkowo są one premiowane extra +5 pkt za wykonanie z faktu różnorodnej pracy, innymi słowy są bardzo rozwojowe i warto je wykorzystać w swoich treningach.
Ostatnie ćwiczenie polega na budowaniu siły/wytrzymałości , którą również sprawdzimy marcu Smile.

Na pewno znajdzie się gdzieś huśtawka na 3 wymyki i odmyki ! Smile


RE: Konfrontacje Styczeń 2015 - KrzysiekIno - 2015-01-08

Ja też zabiorę głos, ale dopiero na końcu stycznia. A co do zwisu wykręconego, to pieczenie wyrywa mi tricepsy. Brr! Ale, ile zrobię, tyle zrobię. Big Grin
Edit: Cała moja rodzina zawisła w chwycie wykręconym... Big Grin Ja tylko nie potrafię. Big Grin Jest to dla mnie za trudne... Big Grin Pewnie dlatego, że obręcz barkową i mięśnie klatki piersiowej mam zbite na kamień, cóż konsekwencje nie rozciągania górnej części tułowia.
Jako, że seminarium jest 31 stycznia, to czy można zaliczyć konfrontacje na żywo? Big Grin


RE: Konfrontacje Styczeń 2015 - Chudini - 2015-01-08

Jeśli ktoś dobrze się czuję z chwytem wykręconym polecam Ape swing(ale uważać, bo rotator barków łatwo rozwalić):



RE: Konfrontacje Styczeń 2015 - Mrowek - 2015-01-08

Jak przy wszystkim Smile kwestia wyrobienia dobrych podstawy, czyli zwisu na jednej ręce i dobrej gibkości.

Tak będzie można Krzysiek Smile


RE: Konfrontacje Styczeń 2015 - Hannibal - 2015-01-10

(2015-01-07, 20:05)zahir napisał(a):  Próbowałem wczoraj przejścia do chwytu wykręconego. Na jedną rękę przejdę ale na dwie to już wyższa szkoła jazdyWink
Chwyt wykręcony to ten, że podchodzimy do drążku i chwytamy go podchwytem i poczym robimy skin the cat i wisimy w ten sposób ? Jeśli tak, to chwyć może szerzej drążek ?
Bo na zdjęciu nie widać całej pozycji ćwiczącego


RE: Konfrontacje Styczeń 2015 - Mrowek - 2015-01-10

W pierwszym wątku jest pokazane przejście przez Satetsu.
Piszesz o zwisie tyłem - german hang.


RE: Konfrontacje Styczeń 2015 - Satetsu - 2015-01-11