Forum Gimnastycy.pl
Konfrontacje - co dalej? - Wersja do druku

+- Forum Gimnastycy.pl (https://gimnastycy.pl/forum)
+-- Dział: Aktualności (https://gimnastycy.pl/forum/forum-8.html)
+--- Dział: Konfrontacje (https://gimnastycy.pl/forum/forum-75.html)
+--- Wątek: Konfrontacje - co dalej? (/thread-1056.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Konfrontacje - co dalej? - zahir - 2014-07-02

Zakładam ten wątek, by poznać Wasze zdanie na temat Konfrontacji. Od pewnego czasu obserwujemy spadek zainteresowania tym konkursem. Nie pomogło nawet całkowite odświeżenie formuły. W czerwcowych Konfrontacjach wzięło udział najmniej uczestników w historii tej rywalizacjiSad

w związku z powyższym mam do Was dwa pytania:

1) Czy warto kontynuować Konfrontacje?

2) Jeśli tak, to jakie macie pomysły na następne konkursy?

Ten konkurs organizujemy dla Was, więc jesteśmy bardzo ciekawi Waszych opiniiSmile

Zapraszam do dyskusji Smile


RE: Konfrontacje - co dalej? - ghost - 2014-07-02

chociaż jestem głównie obserwatorem , to uważam , że formuła otwarta się nie sprawdziła.
Cwiczenia na pewno nie powinny być zbyt trudne i mocno opisane , bo potem widać , że każdy ma swoje interpretacje na temat, poza tym widać też różny poziom i niektórzy nie biorą udziału z różnych powodów - brak umiejętności ( również sprzętu do nagrań ) różny poziom sprawności , wstyd itp....

Co do uczestników to widać też sezonowość zainteresowania - praca, szkoła, inne zajęciaSmile


RE: Konfrontacje - co dalej? - Newcio - 2014-07-02

a mi się wydaje, że mało kto miał odwagi coś zaprezentować, bo wiedział że w przypadku gimnastyki będzie to niski poziom, a z kolei ćwiczenia z SW są ćwiczeniami niepełnowartościowymi


RE: Konfrontacje - co dalej? - Ojciec. - 2014-07-02

No jasne że trzeba kontynuować , ale ocenianie powinno być przez tego co wystawia regulamin.

Mój pomysł na następne Lipcowe wyzwanie - to Rozjazdy na Kółku.


RE: Konfrontacje - co dalej? - adriano435 - 2014-07-02

Zgadzam się z przedmówcami.
Sam nie wstawiłem filmiku bo nie wiedziałem co nagrać/moje umiejętności są zbyt niskie.
Ja proponuje aby w konfrontacjach było znowu ściśle określone jakie rzeczy należy wykonać. Każdy wtedy dąży do tej konkretnej rzeczy, wiec będzie większe zainteresowanie.


RE: Konfrontacje - co dalej? - mlody1410 - 2014-07-02

Tez mi sie tak wydaje
Ja niestety sie wstydzę jeszcze cos pokazać
Uważam ze należy ostatnie konfrontacje uznać za eksperyment.
A do samych konfrontacji wrócić od września po wakacjach (słaba frekwencja spodziewana)


RE: Konfrontacje - co dalej? - KrzysiekIno - 2014-07-02

Wstyd jest kraść i z baby spaść. Może niektórzy nie mają po co walczyć i nie startują? Jak kilku tych samych wciąż zdobywa 3 miejsca? Oczywiście tutaj dywaguję.


RE: Konfrontacje - co dalej? - Damian - 2014-07-02

Mi się wszystko podoba w konfrontacjach: poziom,atmosfera,ocenianie, jak i nagrody Big Grin.
Jednak narazie moje umiejętności są zbyt niskie żeby pokazywać sie publicznie hihi.
Ale nie poddaje się i ćwicze,może za jakiś czas trafi sie coś co umiem Smile
Gimnastyka to nie jest prosta dyscyplina,lecz daje mi dużo satysfakcji,choć dopiero zaczynam przygodę Smile

PS.Myśle,że warto kontynuować konfrontacje przez wakacje,kto chce ten znajdzie czas na wszystko Smile
Mam wiecej teraz czasu,wiec bedę meczył filmikami w dziale "Okiem trenera".Taki mam zamiar Wink


RE: Konfrontacje - co dalej? - dom_cyl - 2014-07-03

Ja bym z chęcią wziął udział gdyby nie było takich cwiczeń technicznych, gdzie odejmowane są punkty. Lepszym wyjściem dla mnie byłoby zrobic największą ilośc powtórzeń, czy kto więcej utrzyma daną pozycje.


RE: Konfrontacje - co dalej? - Newcio - 2014-07-03

no na tym gimnastyka polega, żeby umieć prawidłowo technicznie wykonać ćwiczenie