Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sklep gimnastycy.pl
#1

Wszechstronne podejście do sprawności fizycznej a także profesjonalne przygotowanie naszych trenerów i instruktorów pozwala na oferowanie usług na najwyższym poziomie.

Dlatego mam przyjemność poinformować o otwarciu sklepu, w którym będziemy oferować tylko takie produkty, które sprawdziliśmy, przetestowaliśmy i których używamy codziennie w pracy czy to jako trenerzy, czy na pokazach, które organizujemy, czy na spotkaniach, które prowadzimy dla naszych uczestników.
Ofertę będziemy stale poszerzać o kolejne produkty, zarówno dla amatorów gimnastyki jak i dla klubów sportowych.

W sklepie będzie można również wykupić udział w seminariach i obozach, które organizujemy.
Oczywiście udostępniamy płatności on-line. Zapraszamy!

http://sklep.gimnastycy.pl

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#2

A czy będzie dostępna odzież?
#3

Oczywiście. Na początek koszulki Smile
#4

W przyszłym roku też taki obóz na wakacje lub na ferie zimowe będzie?
Czy na takie obozy można wziąć dofinansowanie?
Jak to wygląda jeśli chodzi o wiek, w przyszłym roku 17 wybije mi i nie muszę być w żadnym klubie gimnastycznym tylko zwykłym amatorem gimnastyki?

W teorii bardzo fajnie się zapowiada.
#5

Możesz być zwykłym amatorem. Prawdę mówiąc, to wszyscy nimi jesteśmy Smile
#6

(2016-07-18, 10:17)Pavel2000 napisał(a):  W przyszłym roku też taki obóz na wakacje lub na ferie zimowe będzie?
Czy na takie obozy można wziąć dofinansowanie?
Jak to wygląda jeśli chodzi o wiek, w przyszłym roku 17 wybije mi i nie muszę być w żadnym klubie gimnastycznym tylko zwykłym amatorem gimnastyki?

W teorii bardzo fajnie się zapowiada.

Ad. 1 Na wakacje będzie na pewno. Z feriami zimowymi gorzej, bo w każdym województwie są w innym terminie i ciężko trafić tak, by wszystkim dogodzić. Dlatego będziemy celowali w termin międzyświąteczny (27.12 - 01.01)

Ad.2 Podstawą do uzyskania dofinansowania jest FV VAT którą wystawimy, więc nie ma problemu.

Ad. 3 Tak jak napisał Wylfryd, wszyscy jesteśmy amatorami (oczywiście poza prowadzącymi Wink)
#7

(2016-07-19, 08:50)zahir napisał(a):  
(2016-07-18, 10:17)Pavel2000 napisał(a):  W przyszłym roku też taki obóz na wakacje lub na ferie zimowe będzie?
Czy na takie obozy można wziąć dofinansowanie?
Jak to wygląda jeśli chodzi o wiek, w przyszłym roku 17 wybije mi i nie muszę być w żadnym klubie gimnastycznym tylko zwykłym amatorem gimnastyki?

W teorii bardzo fajnie się zapowiada.

Ad. 1 Na wakacje będzie na pewno. Z feriami zimowymi gorzej, bo w każdym województwie są w innym terminie i ciężko trafić tak, by wszystkim dogodzić. Dlatego będziemy celowali w termin międzyświąteczny (27.12 - 01.01)

Ad.2 Podstawą do uzyskania dofinansowania jest FV VAT którą wystawimy, więc nie ma problemu.

Ad. 3 Tak jak napisał Wylfryd, wszyscy jesteśmy amatorami (oczywiście poza prowadzącymi Wink)

Ja tez bardzo bym chciala wziasc udzial w jakims obozie, niby bede miala juz 20 ale co tam, pozionu zbyt wielkiego tez nie mam ale bylo by fajnie. Ogladam ciagle na fb zdiecia z obozuw kadry narodowej. (sory za moja polszczyzne)
#8

A co z tymi poręczami, które mieliście robić. Bo trochę sobie ostrzę ząbki Wink
#9

Michał jest w trakcie przygotowywania produktu ale zgodnie z naszymi założeniami zanim umieścimy go w sklepie musimy sami przetestować. Zależy nam na tym by był to sprzęt najwyższej jakości a najlepiej z możliwością regulacji wysokości Smile
#10

(2016-08-30, 13:16)zahir napisał(a):  Michał jest w trakcie przygotowywania produktu ale zgodnie z naszymi założeniami zanim umieścimy go w sklepie musimy sami przetestować. Zależy nam na tym by był to sprzęt najwyższej jakości a najlepiej z możliwością regulacji wysokości Smile

Zgłaszam się na ochotnika do testów Big Grin

Padnie jakaś orientacyjna data/okres kiedy można się ich spodziewać, czy raczej nie?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości