Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Cirque du Soleil: Quidam w Polsce!
#1

w czerwcu w Krakowie i w Gdańsku Cool
szkoda, że bilety takie drogie Sad


"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#2

A w jakiej cenie są bilety?
#3

nie wazne, jade!
#4

Od 139zł do 350zł

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#5

Biorąc pod uwagę, że bilety do cyrku Arlekin kosztują 60 - 80zł, to nie jest dużo biorąc pod uwagę poziom i rozmach.
#6

Niby tak. Ale wiadomo, że jak chcesz cokolwiek zobaczyć to nie weźmiesz biletów za 139zł. Z tego co widzę to sensowne miejsca kosztują 264zł. Przy 4 osobowej rodzinie i zniżce -20% dla dzieci to jest całkiem grubo bo prawie tysiak.

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#7

Za darmo na YouTube
Widać wszystko i są zbliżenia Wink

Każdy przedszkolak Ci powie, że gimnastyka to samo zdrowie. Wink
#8

To prawda, że dla całej rodziny to wydatek. Ale wrażenia bezcenne.
#9

(2015-03-31, 13:01)rafal napisał(a):  Niby tak. Ale wiadomo, że jak chcesz cokolwiek zobaczyć to nie weźmiesz biletów za 139zł. Z tego co widzę to sensowne miejsca kosztują 264zł. Przy 4 osobowej rodzinie i zniżce -20% dla dzieci to jest całkiem grubo bo prawie tysiak.


Rafał, ja byłem na Alegria jak byli 2 lata temu w sopocie/gdańsku. Spokojnie warto wydać, z tym że bierz miejsca jak najbliżej sceny. Wiem, że najdroższe ale różnica we wrażeniach jest bardzo duża przynajmniej w ergo arenie. Warto je wcześniej zamówić bo potem już tych biletów nie będzie.

Mlody, porownywanie wersji z yt do bycia na ich wystepie to tak jakbys napisal po co mi seks z kobieta, przeciez moge zobaczyc w necieBig Grin

"Pasja jest absolutnie konieczna do osiągnięcia długotrwałego sukcesu jakiegokolwiek rodzaju" Donald Trump
#10

Niestety muszę Ci przyznać racje
Ale kasa niesamowita nawet jak dla mnie
4 osoby minimum 1k papy Sad

Każdy przedszkolak Ci powie, że gimnastyka to samo zdrowie. Wink


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości