Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

"Zaduszki' gimnastyczne
#11

(2014-09-27, 00:47)Newcio napisał(a):  we wtorek mam spotkanie z dziewczynami podadzą info dalej CHYBA ŻE zagospodarują miejsca same co byłoby mi na rękę

Więc jeśli kogoś nie przekonał program, niech weźmie pod uwagę, że NEWCIO ZABIERA DZIEWCZYNY Z POLE DANCE!!!
#12

oj to może zamiast Admowskich rozgrzewek - pole dance? Big Grin Chociaż... w sumie.... Anasti to coś idealnego dla Ciebie Wink

Zapraszam wszystkich na funpage pasjonatów gimnastyki, workoutu, zimowych kąpieli oraz wszelakiej aktywności! Żyć pełnią życia - to nasza pasja, to nasza misja Smile
https://www.facebook.com/gimnastycznyworkout

Siła! Smile
#13

(2014-09-26, 23:03)fenrir napisał(a):  Hu hu, za daleko dla mnie ta Bydgoszcz Sad Ale jak będziecie bliżej Krakowa, to zjawię się niechybnie.

Mamy w planach również Kraków, lecz gorąco zachęcam do uczestnictwa w seminarium w Bydgoszczy. Atmosfera "Zawiszy" i podejście trenera Różańskiego bezcenneWink
#14

na jaki adres mail mają iść zgłoszenia ?

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#15

(2014-09-26, 15:49)zahir napisał(a):  Zgłoszenia zawierające imię, nazwisko i nr tel. kontaktowego proszę wysyłać na adres e mail: gimnastycy.pl@gmail.com



Serdecznie zapraszamy

Smile

Wysłane za pomocą TapaTalk
#16

możliwe że będe jednak pociag powrotny mam o 18.41...
#17

Mam pytanie. Nigdy nie byłem na takim seminarium i nie mam pojęcia jak wygląda. Niestety okazuje się że dzień później mam zawody (pierwsze po długiej przerwie) myślicie że mogę wystartować czy będę przemęczony lub obolały?
#18

Przemęczony i obolały. Chyba, że będziesz uczestniczyć w miarę swoich możliwości bez przemęczania się. Jakie to
zawody?
#19

seminarium to raczej pokazywanie i próbowanie, niż trening, na pewno więcej się mówi próbuje "dotyka" niżeli realnie pracuje

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#20

No tak, ale po pierwszym semi z Adamem to byłem wykończony. Big Grin Najcięższe jakie mogło być. Wink


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości