Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Konfrontacje czerwiec "układ otwarty"
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
W tym miesiącu całkowicie zmieniamy zasady rządzące naszymi Konfrontacjami. Każdy użytkownik będzie mógł zaprezentować dowolny układ gimnastyczny na wybranym przez siebie przyrządzie a o zwycięstwie zdecyduje ... publiczność. Zasady są proste, film który zbierze najwięcej lików wygrywa. Zainstalujemy odpowiednią wtyczkę umożliwiającą ocenę każdego posta.

Ze względu na to, że o wygranej decyduje publiczność zachęcamy do aktywnego udziału również całą kadrę forum Smile

Konkurs kończy się 30 czerwca. Dla zwycięzców przewidujemy następujące nagrody:

I miejsce: skórki gimnastyczne na drążek

http://www.gimnastyczny.pl/skory-gimnast...p-603.html

II miejsce: paski zabezpieczające na drążek regulowane

http://www.gimnastyczny.pl/paski-zabezpi...p-602.html

III miejsce: koszulka gimnastycy.pl

Zamieszczenie filmu w konkursie na forum jest równoznaczne z udzieleniem zgody na umieszczenie go na naszym fanpage.

Zapraszamy do wspólnej zabawy Smile

Bylon

Ale super! Genialny pomysł! Coś czuję, że zaraz stali bywalcy dowalą z mega układami. Smile
Czy można zamieścić tylko jeden filmik, czy kilka filmików (i liczy się np. najwyższa ilość lajków)?
Największa ilość lajków pod filmikiem Wink więc radzimy nie odkładać wszystkiego na ostatnią chwilę ! Smile
Oczywiście że można wiele filmów Smile

dom_cyl

No nie wiem, czy mi się to tak podoba nie mając kółek gimnastycznych.

e:literówka

Bylon

Przecież jest dużo różnych przyrządów: ja nie mam w domu nic czysto gimnastycznego (podciągam się na łóżku piętrowym, nie da się na tym nakręcić układu), ale mam podpórki do pompek i podłogę. W parku znajdzie się drążek, znajomy ma kółka (co prawda mam do nich dostęp max raz w tygodniu, ale dobra...) - jakoś to będzie. Smile
rozumiem że plansza to też ' przyrząd ' ? Tongue

dom_cyl

Też mam poręcze, ale nie ćwiczę typowo gimnastycznie, czy street workoutowo by coś zrobić konkretnego.
Liczymy na waszą kreatywność a także pokazanie odrobiny siebie Smile dla nas liczą się wasze sukcesy, jeśli udało ci się zrobić 100 pompek w jednej serii nakręć film, jeśli twój rekord to 10 pompek również nakręć.

Najważniejsze aby przełamywać własne granice a nie czyjeś !

Kello

Mrówek, świetne podejście Smile Fajnie gdyby każdy miał takie myślenie
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9