Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Konfrontacje czerwiec "układ otwarty"
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Krzychu, pogoda dopisała. Co z tym Twoim układem?

Ojciec.

zahir , poranne ptaszki z nas, trenowaliśmy w jednakowym czasie.
Fajny ten placyk masz .
Dzięki Mariusz u Ciebie też klimatycznie Smile Jak będziesz w moich stronach zapraszam na wspólny trening. Ja już u Ciebie byłem, teraz Twoja kolejSmile
Jeśli jutro uda mi się wrzucę części mojego układu Smile
Mam nadzieję ,że uda mi się opanować wszystkie elementy Smile
Wspieranie wychwytem - szpiczaga - moy do oparcia - pompka - stanie na rekach - pol obrotu - salto pod do chwytu - stanie - zeskok kucznym Smile
Trzymam za slowo. Zwłaszcza chcę zobaczyć moya Smile

Bylon

Ja na razie próbuję tylko dwuelementowego, ale -->dla mnie<-- piekielnie trudnego układu
1. Straddle-L albo coś zbliżonego (nie wiem, czy zgodny z wytycznymi gimnastycznymi).
2. V-sit albo coś zbliżonego (nie wiem, czy zgodny z wytycznymi gimnastycznymi).

Wszystko na podłodze. Problem jest z makabrycznymi skurczami ud, które pojawiają się, kiedy przekładam ręce z pozycji między udami do pozycji na zewnątrz ud...
Panowie, nie pisać tylko dawać Smile
Zdałem sobie sprawę, że zapomniałem salta do tyłu... xd teraz szlifuje, ale marne szanse. Najwyżej będzie bez. :d
Witam po dluzszej przerwie. Odrazu pisze ze wyslany filmik nie jest ukladem i wrzucilem go dla rozweselenia uzytkownikow forum(prosze bez hejtow) a nie do wygrania nagrody itp. Filmik zawiera 2 bonusy:
1. Martii robi salto (mam nadzieje za ja pamietacie Smile )
2. Nasz ulubiony kolega INFINITY zostal pokonany 2x Big Grin. (Jak to ogladam zawsze pojawia sie usmiech na twarzy).
Zycze milego ogladania i komentowania Smile.

Cóż jak mawiał poeta "czasem się leci ładnie, czasem się na d... spadnie" Big Grin Choć w Waszym przypadku powinno być na twarzWink Ale generalnie jest nieźle i progresujecie Smile Martii wybijaj się na prostych nogach Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9