Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Trening Armstronga - poprawa wyników w podciąganiu + moje efekty!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
A po co są te serie pompek rano? Jeżeli np. w poniedziałek mam w planie dipy, a we wtorek nic na klatkę to nie będzie się nic gryzło z tymi porannymi pompkami?
Jeżeli pytanka były to przepraszam Smile
Pompki rano mają na celu wzmocnić obręcz barkową. Rób jak uważasz. Plan wyraźnie pokazuje co trzeba robić.
Mam jeszcze jedno pytanie co do Fighter Pullup Program. Robiłem pierwszy tydzień, który wygladał tak:
1. 18. 16. 14. 12. 10
2. 18. 16. 14. 12. 12
3. 18. 16. 14. 14. 12
4. 18. 16. 16. 14. 12
5. 18. 18. 16. 14. 12.
W planie jest napisane żeby robić offa jeden dzień, ale bede robił dwa, nie jest to lekki plan, a uważam że mięśnie muszą odpocząć, a jeden dzień to za mało. Pompki robie cały czas tak jak przy treningu amstronga
Jadąc dalej tym progralem, dodaje teraz 2 do pierwszej serii i będzie wyglądało to tak:
1. 20. 18. 16. 14. 12
A gdzie pytanie?
(2014-05-24, 14:32)StaszekAlcatraz napisał(a): [ -> ]Mam jeszcze jedno pytanie co do Fighter Pullup Program. Robiłem pierwszy tydzień, który wygladał tak:
1. 18. 16. 14. 12. 10
2. 18. 16. 14. 12. 12
3. 18. 16. 14. 14. 12
4. 18. 16. 16. 14. 12
5. 18. 18. 16. 14. 12.
W planie jest napisane żeby robić offa jeden dzień, ale bede robił dwa, nie jest to lekki plan, a uważam że mięśnie muszą odpocząć, a jeden dzień to za mało. Pompki robie cały czas tak jak przy treningu amstronga
Jadąc dalej tym progralem, dodaje teraz 2 do pierwszej serii i będzie wyglądało to tak:
1. 20. 18. 16. 14. 12
tak, rób dwa dni przerwy off'a
je też robię off'a w sobotę i niedzielę
i ostatni tydzień mi został, za tydzień test robię, 3-4 dni przerwy i test

rób powolne i kontrolowane opuszczania i podciągnięcia, ja robię powoli i daje to popalić
Hannibalu a jak długie przerwy robisz miedzy seriami? Jeśli byłaby taka sytuacja, że np nie skonczyłem tygodnia, tzn. brakło w czwartek i nie podniosłem o 2 tylko stanąłem w miejscu. Czy mam od poniedziałku powtarzać ten tydzień gdzie sie zatrzymałem?
(2014-05-27, 00:07)StaszekAlcatraz napisał(a): [ -> ]Hannibalu a jak długie przerwy robisz miedzy seriami? Jeśli byłaby taka sytuacja, że np nie skonczyłem tygodnia, tzn. brakło w czwartek i nie podniosłem o 2 tylko stanąłem w miejscu. Czy mam od poniedziałku powtarzać ten tydzień gdzie sie zatrzymałem?
możesz dzień treningowy rozłożyć na cały dzień, coś w stylu smarowania gwintów
robić np co 1h cz co 3h, ja staram się 5 serii wcisnąć w 60-70 minut
no bo z rana od 4h zaczynam swój trening i to od poniedziałku do piątku

ja bym powtórzył tydzień z którego nie dałeś rady zrobić
ALBO
odczekać kilka godzin i spróbować zrobić tą samą serię jeszcze raz i kontynuować swój trening
Warto by stworzyć oddzielny temat dla tego planu treningowego i go dokładnie opisać, bo mało informacji jest na jego temat.
Robisz 5 serii w 60-70 minut a ja starałem sie to w 20 minut zrobić.
(2014-05-27, 18:45)StaszekAlcatraz napisał(a): [ -> ]Warto by stworzyć oddzielny temat dla tego planu treningowego i go dokładnie opisać, bo mało informacji jest na jego temat.
Robisz 5 serii w 60-70 minut a ja starałem sie to w 20 minut zrobić.
możesz i jeden dzień treningowy zrobić w 4 godziny jak masz tyle czasu wolnego

jak w 20 minut robisz to dobrze, może być jak dajesz rady
pavel nie napisał, jak długa powinna być przerwa, moim zdaniem powinno się podejść do kolejnego powtórzenia w miarę świeżym i gotowym na to powtórzenie
nawet smarowanie gwintów może być

ja nie śpieszę się z tym planem i seriami Smile

rozciągaj ramiona i barki między seriami

(2014-05-27, 18:45)StaszekAlcatraz napisał(a): [ -> ]Warto by stworzyć oddzielny temat dla tego planu treningowego i go dokładnie opisać, bo mało informacji jest na jego temat.
Robisz 5 serii w 60-70 minut a ja starałem sie to w 20 minut zrobić.
Luko żeby był, pewnie by go dobrze opisał Big Grin
to jego ulubiony plan i dał niesamowitą wytrzymałość
Czy mogę się podciągać w pozycji L, hollow czy zwykłej ( nogi splecione z tyłu )? Od jutra chciałbym spróbować w pozycji L, bo czas tak szybko leci, że za mało ćwiczeń robię na brzuch.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10