Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: No limit - Crossfit Box Ursus
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam,

Wreszcie dogadałem sprawy i jest już zielone światło dla zajęć ze Street Workoutu. Podjąłem współpracę z No Limit Ursus ( https://www.facebook.com/NoLimitUrsus?fref=ts ), gdzie będę ekspertem od ćwiczeń gimnastycznych pod Crossfit.

Adres: ul. Kazimierza Gierdziejewskiego 5
Jak dojechać:
Generalnie można tam dotrzeć linią 197 przystanek Leszczyńskiego ( na żądanie )

https://www.bing.com/maps/default.aspx?v...&mkt=en-US

Z centrum pociągiem SKM/KM - stacja Ursus Niedźwiadek i po prawej jest pętla skąd odjeżdża 197

lub

Z Królewskiej 105 i przesiadka na przystanku Ciepłownia Wola lub Szeligowska w 197



Jestem do Waszej dyspozycji w tym miejscu. Obecnie prowadzę co niedziela o 12 zajęcia z przygotowań do Runmageddonu, gdzie uczę podstawowych technik Parkour.

W obecnej chwili oferuję Wam zajęcia indywidualne już od dzisiaj jestem od Waszej dyspozycji.

Są dwie opcji jeśli chcecie się ze mną prywatnie umówić, niestety za każdym razem zajęcia indywidualne ze mną wiążą się z opłatą 35 zł za wejście, natomiast karnet 30 dniowy ( nielimitowane wejścia ) kosztuje 209 zł za 30 dni.

Do dyspozycji jak widzicie po stronie fan page mamy drążki kółkach, boxy, ciężary.

Oferuję wsparcie w treningach street workout, elementach gimnastycznych na drążku, na kółkach ( na razie to jest do dyspozycji ), w kształtowaniu sylwetki gimnastycznej, rozciąganiu i treningu funkcjonalnego typu Parkour oraz konsultacji dot. kształtowania siły mięśniowej w obrębie moich uprawnień ( kulturystyka, lekkoatletyka, parkour, gimnastyka, akrobatyka )


Zajęcia stricte Street Workout na pewno będą się odbywały w sobotę i niedzielę ( godziny jeszcze do ustalenia ) , natomiast jest jeszcze opcja 21.00 w środy. Interesuję mnie grupa 12-15 osób, którą będę wstanie progresować i z którą będę regularnie się spotykał. Z pewnością na takie zajęcia będzie przewidziane opłata z góry i dedykowane zajęcia tylko dla osób, które zapiszą się wcześniej do grupy. Jeśli będzie spore zainteresowanie na pewno pojawi się opcja na utworzenie kolejnej grupy dzięki czemu będzie większa szansa na rozbudowanie klatki + dodatkowe przyrządy np. poręcze symetryczne dla Was.

Co do zajęcia indywidualnych a wiem, że byly zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu na priv w celu ustalenia warunków.

Pozdrawiam
Brawo! Świetnie, że coś się zaczyna dziać Smile
Wstępnie gadałem z Piotrem odnośnie amatorskiej grupy z gimnastyki sportowej na Legii, być może jeśli kierownik się w przyszłości zgodzi może zostać taka grupa otwarta tylko by wymagała sporo wysiłku. Niestety póki nie mam oficjalnej wojskowej przepustki i nie jestem zatrudniony w klubie, więc nie mogę w tej kwestii odciążyć z powodu tego, iż Legia jest tylko otwarta od poniedziałku do piątku i w piątek tylko do 16, więc odpada już na wstępie jeden dzień. Dodatkowo problem sprawiają inne zajęcia prowadzone przez pozostałych trenerów w czasie kiedy treningi mogłyby się odbywać, lub w godzinach kiedy trenerzy nie mogą. Gdybym został trenerem Legii wtedy mógłbym w godzinach nie pasujących innym trenerom taką grupę prowadzić, ale niestety nie ma takiej mocy sprawczej na razie.

Będziemy do października posiłkować się crossfit boxem na Ursusie i Parkour Parkiem na Bemowie
A temat Legii trzeba drążyćWink
Trzeba byłoby przekonać kierownika, jeśli zrozumie, że z tego jest stała kasa dla klubu to może da się przekonać
Mimo nacisków nie sądzę, by grupa otworzyła się przed marcem :/
Mówisz o grupie na Legii, czy w Ursusie?
na Ursusie
Elo ekipa w końcu udało się ustalić warunki !

A więc tak jak w pierwszym poście ruszamy od 1 marca z zajęciami Street Workout metodą gimnastyczną !

Szykuje się niezły wycisk, zajęcia są przeznaczone głównie z myślą o ludziach z byłej sekcji gimnastycznej. Będą one zdecydowanie z innej formie, gdzie oczywiście skupimy się na elementach gimnastycznych, ale zajęcia będą o charakterze zdecydowanie Street Workout, także nie ma obijania się będzie siła i piekielny ogień w mięśniach !

Kto pierwszy ten lepszy, grupa będzie liczyć maksymalnie 15 osób ( niestety w obecnej chwili tylko tyle osób będę wstanie obsłużyć, macie pierwszeństwo jeśli wykupicie karnet Street Workout za 149 zł ( niecałe 20 zł za zajęcia ), także ta informacja dociera do Was pierwszych. Na zajęcia również mają chrapkę Crossfiterzy z No Limit Ursus, oni dowiedzą się w kolejnym tygodniu o zajęciach.
Karnet składa się na 3 wejścia do Crossfit Boxu No Limit Ursus, gdzie 2 wejścia są przeznaczone na zajęcia:

Sobota i niedziela godzina 14.00 do 15.30

Natomiast trzecie wejście załatwiłem Wam dodatkowo także w wybrany przez Was dzień w ciągu każdego tygodnia można przyjść i dodatkowo poćwiczyć dla siebie na tejże klatce z kółkami:

[Obrazek: 1513703_222841011237805_320415688_n.jpg]

Ale jeśli nie dacie rady przyjść na jakieś zajęcia możecie spokojnie odrobić te zajęcia w tygodniu ale tylko i wyłącznie w tygodniu, w którym odbywają się zajęcia na których nie możecie być.

Wraz z planowanym rozszerzeniem klatki będzie mogło przyjść więcej osób na zajęcia jak również będzie szansa na otworzenie kolejnej grupy jeśli będzie duże zainteresowanie.

Do 1 marca osoby zainteresowane zajęciami ze mną prosiłbym o dokonanie wpłaty na konto:

No Limit Group Sp. z o.o.
ul. Tadeusza Czackiego 3/5, 00-042 Warszawa
40 1160 2202 0000 0002 5145 1826

W tytule Street Workout

Osoby pierwsze, które wpłacą za karnet będą dopisywane do grupy 15 osobowej. Nie ma znaczenia czy grupa będzie miałą 8 czy 10 czy 12 osób, zajęcia będą się odbywać. Można również zapłacić za karnet na miejscu. Adres podany w pierwszym poście. No i do zobaczenia 1 marca elo !

sigviper@gmail.com

Hm 209zł było nie do przejścia, ale 149zł to trochę co innego. Zwłaszcza że fachowy trener i wzorowe warunki!
Stron: 1 2