Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Seminarium gimnastyczne - Łódź, 26 maj 2013
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Witam

Miło mi poinformować, że zgodnie z obietnicą, kontynuujemy cykl seminaryjny.
Myślę, że już tyle zostało powiedziane nt. poprzedniego, które odbyło się w styczniu w Gdańsku, że nie trzeba opisywać czym jest owo seminarium

Seminarium odbędzie się w 26.05 (niedziela, niestety inne terminy sali były zajęte) w Łodzi przy ul. Karpackiej 61, w hali sportowej Tęcza.
Godziny zajęć to 10:00-15:00

koszt uczestnictwa:
Jeżeli zgłoszenie wpłynie do 15.05 - 50zł
po tym terminie - 70zł

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres gimnastyka.gdansk@gmail.com z dopiskiem w tytule "seminarium maj"
Zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko oraz wpisany adres mailowy do kontaktu.
A w tym wątku zachęcamy do pisania o oczekiwaniach od osób które wybierają się na tą imprezęSmile
Ja też już udostępniłem na grupie SWP Wink Udało mi się.

Hejty:
Ludzie trenujcie jak w murzynskim getcie a nie placic za jakies treningi gimnastyczne ,zeby zrobci dobra forme potrzebne sa porecze i ZAPAŁ , na tym polega idea SW ,50 zloty ... znaczna czesc najnizszej krajowej hahahaha

Ja:
I technika, jak mam robić jak jakaś powyginana glizda, to wolę nie robić. Wolę mało, a treściwie.

Hejt:
Kto tak robi to tak robi ,mi nic o tym nie wiadomo jak i pewnie wielu innym praktykujacym ,ktorzy nie wydali na nauke a ni grosza ,pozdro z getta
Krzysiu, psy szczekają, karawana idzie dalej. Nie przejmuj się oszołomami. Ten schemat powtarza się od wieków "Ja co nigdy nie czytam a przynajmniej mało, wiem że tak jest najlepiej, jak ongiś bywało" Big Grin
Dokładnie - nie ma się przejmować małolatami z FB, którzy wiedzą wszystko najlepiej.
Ja się nie przejmuję. To jest inne uczucie do nich. Jak ktoś zgadnie to przytaknę. Nie wiem jak to opisać. Big Grin
Jest pewna grupa ludzi, którzy po prostu chcą robić pompki na poręczach na ulicy i nic więcej Smile
Mrowek swietne promo ktore juz umiescilem na moim GG Smile
Stron: 1 2 3 4