Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Zddechle forko??
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Widze, ze wszyscy juz polozyli lache na forku? Zahir nie zaglada od czerwca reszta nie lepiej. Co sie stalo, ze sie zesralo?
Watpie czy facebook, bo tam tez dzuma. Panom sie chyba znudzilo po prostu. Zapalu starczylo na roczek z okladem hehe
Ja ciągle zaglądam Smile

Jednak otwarliśmy własny obiekt, gdzie obecnie wkładamy całe serce i czas.
Jednak ciągle mam w głowie forum, stąd ostatnio zmieniliśmy system zabezpieczeń i oczyściliśmy z botów.
To bardzo dobrze Instruktorze Mrowek Big Grin Teraz trzeba z powrotem tyrac zeby ludzie wrocili. Teraz moge bez zadnej krepacji propagowac moja heretycka wiedze hehe, bo zadni trenerzy nie zagladaja Big Grin
Postaram się moderować twoją twórczość Tongue
Prosze bardzo Big Grin
Ale dzuma, takie forko kiedys bylo
No dobra, w zwiazku z tym, ze w Prima Aprilis padl temat reaktywacji forum to pytam czy to byla sciema czy nie?
Działamy cały czas, na wszystko potrzeba czasu. Cierpliwości Smile
(2019-01-16, 14:40)Jugger napisał(a): [ -> ]Watpie czy facebook, bo tam tez dzuma. Panom sie chyba znudzilo po prostu. Zapalu starczylo na roczek z okladem hehe
Pewnie chodzi o to, ze lepiej trenować i byc aktywnym, niz byc non stop połączonym z internetem, internet szkodzi, jak za długo sie przesiaduje. I w koncu sie nudzi.

Pamietam, jak kiedys bodajze przez 1-2 lata na facebooka nie zaglądałem, znudzilo mi sie ono po prostu. I chcialem odpoczac.

Wysłane z mojego DUK-L09 przy użyciu Tapatalka