Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Napisali o nas
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Z przyjemnością informujemy, że sportowe starania, nasze i kolegów z Bydgoszczy, zostały zauważone przez Express Bydgoski. Zapraszamy do lektury artykułu. Smile
Świetny art. ! Sam rok temu przekonałem sie do kalisteniki za sprawą opisanej wyżej książki ale jak autor napisał dochodzi do monotonności i ten nurt ma to do siebie że można urozmaicać treningi "skillujac" dalej i tak doszedłem do najlepszego dla mnie przyrządu jakim są kółka gimnastyczne ! Mogę mnożyć przykłady dlaczego to a nie poręcze,drążek czy akrobatyka ale ćwiczący i znawcy będą wiedzieć ;-p Kalistenika i gimnastyka idą w parze i dobrze że takie ekipy jak Calisthenics Academy oraz to forum propagują ten styl zdrowego życia.
Zgadzam się TomoSmile Gimnastyka kiedyś nazywała się kalisteniką. Nazwę zmieniono, gdy mocno się rozwinęła, doszły nowe przyrządy itp. A chłopaków z Calistenics Academy trzeba promować, bo trzymają klasę. Pokazali to choćby walcząc z Tobą w ostatnich KonfrontacjachSmile
Mam nadzieję, że i teraz powalczą Smile Chociaż jakaś cisza panuje na razie...
Chłopaki szlifują formę.