Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Favicon
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Dobrze by było dodać "favicon", aby zakładka wyróżniała się.
Ułatwiłoby to przejrzystość na tle innych ikon zakładek, które go nie posiadają.
Dla niewtajemniczonych http://pl.wikipedia.org/wiki/Favicon
Jakby co... to mógłbym się tym zająć - przygotować kilka do wyboru.
Jestem za!
Przygotowałem cztery favicony.
Jeśli nie ma sprzeciwu, to poproszę na PM maila do osoby, która zajmie się wyborem jednego z nich i "wdrożeniem" Wink
Albo wrzuć tutaj i niech użytkownicy zagłosują, władza dla ludu! ^^
naks, wrzuć proszę gdzieś, gdzie wszyscy będą mogli oglądnąć i wybrać, kingsvid ma rację, wybierzemy wspólnie
Myślałem by tak zrobić, ale nie śmiałem proponować.
Wrzucę jutro z samego rana.

edit:
Wrzuciłem. Są to małe obrazki, dlatego nieco inaczej będzie się to prezentować na zakładce przeglądarki już jako favicon. Chodzi mi o przejrzystość.
Najlepiej by było podmieniać je co kilka dni by sprawdzić jak to będzie w praktyce i i wtedy ostatecznie zdecydować.
Obrazki fajne ale po pomniejszeniu stają się nieczytelne Sad Wg mnie to musi być coś prostego np. ładnie stylizowana litera "G" albo kółka gimnastyczne itp.
Może coś takiego?
Kolor mógłbym zmienić na "drewniany" Wink

edit:

Fav#6 powinien bardzo dobrze wyglądać na pasku zakładek (SPRAWDZAŁEM).
Myślę, że trochę przekombinowane... poprzednia paczka była spoko, tylko tak jak wspomniał Michał - mogłoby to kiepsko wyglądać po zmniejszeniu
Poprzednie na pewno będą wyglądać lepiej już na pasku zakładek niż po zmniejszeniu w jakieś przeglądarce graficznej.
Dlatego myślę, że warto byłoby je przetestować w akcji, a jak będzie średnio to się zmieni.
Tymczasem... spróbuję przygotować inne.

Kolejne będę dodawał do postu #8.
Stron: 1 2 3 4