Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Trening w Katowicach
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Otwarty trening "all in one"

Otwarty trening Gimnastyczny, Street Workout i Sportów Walki ! To wszystko w jednym miejscu na dolinie 3 stawów w najbliższą niedziele o godzinie 11:00. Naszym treningiem zajmą się profesjonaliści z Street Workout Maksym Riznyk i Piotr Bodzioch należący do SWP i SW Kraków. Za trening Sportów Walk odpowiada Bartek Gaweł student AWF i pasjonat MMA, trening Gimnastyczny przeprowadzi Bartłomiej Kaźmierski instruktor gimnastyki sportowej. Profesjonalne zaplecze instruktorów i zawodników pozwoli wam na uczestniczenie w profesjonalnym i bezpiecznym treningu.

Więcej informacji pod numerem 507 546 071

Skrót informacji :
28.07.2013
Katowice,Dolina 3 stawów "plac zabaw"
Start:11:00
Dojazd: Przystanek "Osiedle Paderewskiego Pomnik" nr. 672, 674, 910

https://www.facebook.com/events/139634316245109/

Pozdrawiam Siła !
Będę !!! ;-)
Super Tomo ! Nie mogę się doczekać wspólnego treningu. Smile
Ja też będęSmile
Serio Zahir będziesz?? W takim wypadku ja też zrobię wszystko aby się tam zjawić.
Będę, będę, obiecałem przywieźć chłopakom matę. Fajnie było by się spotkać, więc będzie super, jeśli ci się udaSmile
Czyli widzimy się w niedziele. Smile
SuperSmile
Było fajnie , raz że dopisała pogoda a dwa że kółka gimnastyczne wzbudziły tyle zainteresowania wśród Street Workouterów ;-p no i Mr. Mrówek dawał świetne rady co do HS , front lever/back lever . Wspaniale było sie znowu spotkać z Zahir porozmawiać na wiele tematów (sztuki walki po gimnastykę) . Miejsce gdzie można poćwiczyć i wzbogacić swoją wiedzę.
Tomo, nie wiedziałem, że robiłeś zdjęciaWink ale Mrówek robił lepsze pozycje niż na tym, które wrzuciłeśWink

Było bardzo fajnie, Tomo prawie zrobił elevatora ale jest za długi i gałąź mu przeszkodziłaBig Grin
Stron: 1 2 3 4