Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Oferta pracy w Wietnamie [NIEAKTUALNE]
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: photo.jpg]

Poszukujemy trenera personalnego / trenerki personalnej z wiedzą i doświadczeniem. Idealnie po studiach fizjoterapeutycznych, ale nie jest to kryterium eliminujące innych zainteresowanych. Poszukujemy przede wszystkim ludzi z pasją, otwartych na nowe możliwości, chcących się rozwijać.

Praca za granicą w zupełnie "innym świecie" (Azja) w nowym, wysokiej klasy fitness klubie w stolicy Wietnamu - Hanoi. Branża fitness dopiero się tutaj rozwija, a nasz klub stawia przede wszystkim na jakość oferowanych usług. Jest to niepowtarzalna okazja do stworzenia czegoś naprawdę wyjątkowego i przyczynienia się bezpośrednio do wyznaczenia kierunku w jakim podąży tutaj cała branża. Jest to również bardzo dobra okazja do rozpoczęcia kariery międzynarodowej i rozwoju zawodowego.

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, międzynarodowe ubezpieczenie zdrowotne, pomoc w znalezieniu zakwaterowania, szkolenia z zakresu aktywności fizycznej itp. Klub korzysta z najwyższej klasy sprzętu treningowego - posiadamy strefę siłowni z wszelkimi maszynami i przyrządami, strefę funkcjonalną kładącą nacisk na trening gimnastyczny i rozwój umiejętności ruchowych, strefę MMA z pełnym wyposażeniem, sale do jogi, strefę cardio, basen, sauny i ogólnie wszystko co niezbędne.

Od kandydatów oczekujemy znajomości języka angielskiego przynajmniej w stopniu komunikatywnym, odpowiedzialności oraz aktywności. Poszukujemy ludzi nie bojących się wyzwań, chcących przeżyć przygodę życia.

GALERIA

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt:
szymon.siudak@gmail.com

lub po przez facebooka:
www.facebook.com/BeF1990
Normalnie Polska podbija świat Big Grin już nie zliczę ilu moich znajomych wyjechało za granicę i tam otworzyli swoje trenerskie interesy, zbierają coraz większe grupy zainteresowanych i rozbudowują siłownie... Szkoda, że w Polsce tak nas nie doceniają. Sportowców, trenerów, artystów, ludzi... eh ;p Koniec biadolenia, życzę Ci tam jak najlepiej. Smile Sama obserwuję z ciekawością, ale chciałabym nie musieć opuszczać kraju.
Neta, rynek w Polsce będzie się zmieniać. Przy siedzącym trybie życia jaki ma większość ludzi praktycznie każdy będzie potrzebował ruchu. I domorosły trener tu nie wystarczy, bo większość osób w wieku powyżej 40 lat potrzebuje specjalistyznej opieki ze względu na problemy ze zdrowiem.

Olek87

Dziś trenerzy a jutro pozostanie tylko pomoc fizjoterapeutów...
akurat na gimnastycy.pl przeważają raczej ogarnięci ludzie i ci, których znam, co powyjeżdżali za granicę szerzyć wiedzę, raczej krzywdy ludziom nie robią, a wręcz przeciwnie Smile być może dzięki nim właśnie fizjoterapeuci nie będę niektórym potrzebni.

Milena

Wow, jak daleko! Ale fajnie, że tam też ludzie mają możliwość popracowania!
Po niespełna 2 latach spędzonych w Wietnamie i zdobyciu mega doświadczenia, tak zawodowego jak i również życiowego wróciłem do Polski i znowu szukam ludzi chętnych do współpracy. Tym razem poszukuje trenerów do pracy w nowym parku trampolin FlyPark w Jaworznie. Buduje zespół trenerów, którzy będą dbać o bezpieczeństwo oraz jak najwyższą jakość tego miejsca. Zależy mi na pozytywnych ludziach, z którymi mogę liczyć na dłuższą współpracę (jeden trener, którego zwerbowałem do Wietnamu, teraz będzie dalej współpracował ze mną, stanowiąc część mojego teamu).

Wszystkich zainteresowanych odsyłam do tego wątku:
http://gimnastycy.pl/forum/watek-oferta-...-jaworznie