Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Zajęcia dla dorosłych w Gdańsku!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Akademia Sportu Olimpijczyk prowadzi zajęcia z akrobatyki dla dorosłych.
Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 120min!
Koszt miesięczny to 150zł.
Istnieje możliwość uczęszczania jeden dzień w tygodniu (koszt ok 80-100zł ale nie wiem dokładnie)
Zajęcia odbywają się w czwartki o 18:00 i w soboty o 13:00 na znakomicie wyposażonej sali w Szkole Mistrzostwa Sportowego Olimpijczyk na ul. Porębskiego 4.
Prowadzącymi zajęcia są Dariusz Lipski oraz Marek Łyszczarz (członek kadry narodowej w gimnastyce)
Informacje i zapisy pod nr tel 506 850 645
POLECAM!!!

uprzedzając pytania zajęcia wyglądają mniej więcej tak: pierwsza godzina to rozgrzewka, ogólnorozwojówka, rozciąganie. druga godzina to elementy akrobatyczne (dostosowane do indywidualnego poziomu uczestnika) i na koniec obwód ćwiczebny.

sala wygląda tak:
[Obrazek: olimpijczyk_sala_20111119151_1_1_1.jpg]
[Obrazek: olimpijczyk_sala_20111119201_1.jpg]
[Obrazek: olimpijczyk_sala_20111119211_1_1.jpg]
[Obrazek: IMG_5136m_1_1_1.jpg]
Adam kiedyś rozmawialiśmy i miałeś 100% rację co do tego miejsca Smile
Skoro prowadzi Łyszczarz, to aż się prosi namówić go na kółeczka Wink
Dzisiaj obiecał kółeczka Smile
Pogadaj z nim czy nie zrobiłby nam seminarium z kółek Smile
Czołem panowie,

orientuje sie ktoś może z forum czy zajecia w Akademii są tylko z akrobatyki, czy też jeśli chciałbym spróbować "czystej" gimnastyki to miałbym na zajęciach czegoś szukać?
Zadzwoniłem pod podany nr ale dowiedziałem się jedynie (od jakiejś pani) że w okresie wakacyjnym nie są prowadzone zajęcia.

pozdrawiam
Michał
Jeśli zajęcia są prowadzone na "Olimpijczyku" to dostępne są wszystkie przyrządy a prowadzą przecież doskonali gimnastycy, więc chyba nie będzie problemu.
Generalnie zajęcia są z akrobatyki, jednak Marka da się namówić na poręcze czy kółka Wink
Dzięki za odpowiedź.
Właśnie chciałbym porozmawiać z prowadzącym zajęcia i się go podpytać o formę zajęć bo akrobatyka to mnie średnio interesuje: )
Macie może jakiś kontakt do tego instruktora i możecie go udostępnić?
Najlepiej przyjdź na trening i sam się przekonaj jak to wygląda.
Zajęcia wyglądają mniej więcej tak:
1. rozgrzewka + baza
2. nauka elementów jak salta w przód, salta w tył, rundaki, fiflaki, przerzuty w przód. Na planszy, na ścieżce (fasttrack), na dużym batucie (trampolinie)
3. obwód siłowy na zakończenie

co do kontaktu z prowadzącymi to nie czuję się upoważniony do przekazywania ich prywatnych numerów telefonów. Możesz spróbować skontaktować się z nimi na FB.

W Gdańsku zajęcia z gimnastyki są jeszcze w http://www.lilgim.pl oraz www.gymshu.pl
Stron: 1 2 3