Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Konkurs
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Chciałbym serdecznie zaprosić wszystkich naszych użytkowników, do udziału w nowo organizowanym przez nas konkursie pt. "Ty też tak możesz". Celem projektu jest walka z szeroko rozpowszechnionym stereotypem głoszącym, że gimnastyka sportowa jest szalenie trudnym sportem, dostępnym jedynie dla wybranych, niezwykle sprawnych osób. By obalić ten mit, chcemy stworzyć film, pokazujący umiejętności naszych użytkowników. Prosimy o przesyłanie krótkich filmików, zawierających ćwiczenia lub układy gimnastyczne. Mogą być one wykonywane zarówno na sali gimnastycznej, jak i na świeżym powietrzu. Dopuszczalne jest wykorzystanie wszystkich przyrządów gimnastycznych, oraz prezentacja umiejętności akrobatycznych.

Filmiki prosimy przesyłać na adres mailowy: adam.kalman@gmail.com w terminie do 17 lipca. W mailu poza filmem prosimy o podanie imienia i nazwiska, lub pseudonimu, który ma się pojawić w opisie, oraz stażu treningowego i wieku.

Zastrzegamy sobie prawo wyboru najlepszych filmów. Selekcji będziemy dokonywać w oparciu o:
- Prawidłową technikę gimnastyczną.
- Atrakcyjność i trudność zaprezentowanego układu (ćwiczenia)
- Oryginalność i kreatywność

Mile widziane będzie zaprezentowanie sylwetki gimnastycznej.

Zapraszamy do współpracy Smile

Dodam, że film o którym mowa powyżej będzie zaprezentowany nie tylko na forum, lecz również na facebooku, forach zaprzyjaźnionych i być może w lokalnych mediach w miejscach, gdzie zamierzamy otwierać sekcje gimnastyczne. Chcemy zając się ostrą promocją gimnastyki w naszym kraju.
Ok, filmik poleciał, w najbliższym czasie nagram kolejnySmile
Kto następny ?Smile
Co tak mało czasu?
Rafał, bo z doświadczenia wiemy, że duża ilość czasu rozleniwia i jest mniejszy odzew. Poza tym, chcemy wykorzystać ten film jako reklamowy, przy otwieraniu nowych sekcji, które mają powstać od września, więc tak naprawdę czasu mamy mało.
Bardzo fajny pomysł, gdybym umiał cokolwiek to bym przesłał ale niestety przynajmniej na razie d... blada. W Bydgoszczy coś planujecie otworzyć?
W Bydgoszczy są możliwości, potrzebujemy tylko osoby która mogła by zająć się organizacjąSmile
Dziś coś "nakręcę" ale wiadomo nie jestem "pro" tylko amatorem więc jestem przygotowany na uwagi trenera Adama i kolegów ;-p W każdym bądź razie inicjatywa bardzo fajna i chcę choć troszkę w miarę moich skromnych możliwości pomóc ;-)
Tomo, ten film ma właśnie pokazywać amatorów a Ty jesteś świetnym przykładem do jakich efektów można dojść ciężką pracą i samozaparciem. Świetnie, że coś nagraszSmile
Wysłałem już ;-p