Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Cirque du Soleil: Quidam w Polsce!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
w czerwcu w Krakowie i w Gdańsku Cool
szkoda, że bilety takie drogie Sad

A w jakiej cenie są bilety?

Sebastian

nie wazne, jade!
Od 139zł do 350zł
Biorąc pod uwagę, że bilety do cyrku Arlekin kosztują 60 - 80zł, to nie jest dużo biorąc pod uwagę poziom i rozmach.
Niby tak. Ale wiadomo, że jak chcesz cokolwiek zobaczyć to nie weźmiesz biletów za 139zł. Z tego co widzę to sensowne miejsca kosztują 264zł. Przy 4 osobowej rodzinie i zniżce -20% dla dzieci to jest całkiem grubo bo prawie tysiak.
Za darmo na YouTube
Widać wszystko i są zbliżenia Wink
To prawda, że dla całej rodziny to wydatek. Ale wrażenia bezcenne.
(2015-03-31, 13:01)rafal napisał(a): [ -> ]Niby tak. Ale wiadomo, że jak chcesz cokolwiek zobaczyć to nie weźmiesz biletów za 139zł. Z tego co widzę to sensowne miejsca kosztują 264zł. Przy 4 osobowej rodzinie i zniżce -20% dla dzieci to jest całkiem grubo bo prawie tysiak.


Rafał, ja byłem na Alegria jak byli 2 lata temu w sopocie/gdańsku. Spokojnie warto wydać, z tym że bierz miejsca jak najbliżej sceny. Wiem, że najdroższe ale różnica we wrażeniach jest bardzo duża przynajmniej w ergo arenie. Warto je wcześniej zamówić bo potem już tych biletów nie będzie.

Mlody, porownywanie wersji z yt do bycia na ich wystepie to tak jakbys napisal po co mi seks z kobieta, przeciez moge zobaczyc w necieBig Grin
Niestety muszę Ci przyznać racje
Ale kasa niesamowita nawet jak dla mnie
4 osoby minimum 1k papy Sad
Stron: 1 2