Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Konfrontacje Styczeń 2015
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Stary Człowiek i Może
Zwis z brodą nad drążkiem Zaliczony, postaraj się nie wykonywać zgięcia w miednicy a rotować nią do tyłu Smile.
Wymyki i odmyki Zaliczone, oś obrotu powinna być odrobinę poniżej kolców biodrowych lub nad nimi, a nie na brzuchu Smile. Przy odmykach nogi trochę się uginają.
Podciąganie w poziomce Zaliczam 20 poziomek , jednak czasami uciekają nogi poniżej poziomu !

Mamy lidera 30 pkt

Podsumowanie:
Stary Człowiek i Może 30 pkt
Satetsu - 26pkt
SiMO, Krzysztof (wykręcony), Michał (podciąganie) - 15pkt
Bylon - (wykręcony, podciąganie) - 10pkt
Chudini - 5pkt (brak wykręconego, brody nad drążkiem, podciągnięć)
O, właśnie. Jak ja wykonuję tyło pochylenie miednicy, to jestem ustawiony pod kątem do drążka, tak jakbym chciał wykonywać amerykany. Poproszę o korekty. To wina za niskiego drążka? Wątpię.
Mrówek wiem ze pisałem poza konkursem nie mniej jednak proszę o jakiś komentarz to będę mi miło Smile


Jedz marchewkę Wink
Trochę wstyd przed Ryśkiem ale zgodnie z obietnica wrzucamWink





mlody1410

Zwis z brodą nad drążkiem Zaliczony !
Chwyt wykręcony Zaliczony ! Rozumiem mało miejsca i ciężko nogi wyprostować, postaraj się jednak wykonać go w sylwetce, pamiętaj o tym ,że docelowo nie podciągamy się przy zmianie chwytu . Smile

Zahir

Zwis z brodą nad drążkiem Zaliczony !
Chwyt wykręcony Zaliczony ! Trochę rozhuśtany jednak zaliczamy Smile
Wymyk i odmyk Nie zaliczony, brak zaznaczenia fazy zwisu, jednak należy się duża pochwała za wykonanie go innowacyjny sposób czyli poprzez zamach. Tak więc czekamy na poprawiony wymyk Smile.
Spoko, ale nie wcześniej niż w środę, bo będę w rozjazdach
Mało, mało jak zawisnę to paluchy o podłogę haczą Smile
Z tym podciaganiem to troszkę sposobem chciałem Big Grin
Za tydzien postaram sie uzupełnić konfrontacje Wink
Chodziło mi o ruch miednicy a żeby unikać zgięcia w stawie biodrowym.

Nie rozumiem pytania KrzysiekIno.
Tak, wiem wiem. Być może faktycznie źle to robię. Unikam właśnie tego zgiecia bioder, a stosuję się do uwag o miednicy i przechyla mnie do przodu. Big Grin

bartez2939

Na telefonie było dość dobrze widać, myślałem, że na komputerze będzie lepiej ale YT coś tam popsuł, stąd jakieś podkręcenie światła poszło i jakość ucierpiała, no ale może będzie widać poziom nóg. Przy okazji zobaczcie moją szopę Big Grin Jest bałagan, wysoki drążek, poręcze (trochę szerokie) no i lina Big Grin



Ostatniego powtórzenia nie dokończyłem, wkurzyłem się i miałem nadzieje jeszcze to poprawic ale złapały skurcze mniej więcej przy czterogłowych Big Grin Poza tym wysiadało przedramię, bo drążek drążek jest gruby (raz prawie spadłem z back levera, kolega mnie zaasekurował, a drążek troszke poniżej 3metrów jest ) Jak nie zapomne to w niedziele w dzień przejde na cieńszy drążek, lepiej porozciagam skłon i czterogłowe przed treninigiem. Dynamiczne rozciąganie powinno dać efekty czy raczej długotrwałe?

Wymyki pewnie także wrzucę w niedzielę, a chwyt wykręcony jest dla mnie trudny Big Grin Strasznie kłuje mnie przy tricepsie i rozciąga, aczkolwiek na cienkim drążku może wyjdzie z bujaniem i szerokim chwytem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12