Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Konfrontacje Styczeń 2015
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Dasz radę może jakiś trzepak ? Big Grin
(2015-01-07, 23:03)Mrowek napisał(a): [ -> ]Dasz radę może jakiś trzepak ? Big Grin

Poszukam, choć może być ciężko. Zwłaszcza przy tych -5 na dworze. Nie, żebym się bał takiej temperatury, ale ćwiczyć wolę na ciepłej sali Big Grin
Bardzo fajny ten chwyt wykręcony :o) Miło czuć jak mięśnie klatki piersiowej się rozciągają. O przejście faktycznie trudno, ale popróbuje.


Jeżeli nie wykona się wszystkich 3 początkowych ćwiczeń nie ma co się brać za podciąganie? (czy to tylko chodzi o punktacje, że pierwsze 3 są lepiej punktowane i warto jest zrobić)


W ostatnie lato chodziłem po wszystkich placach w mojej okolicy i nie mogę znaleźć wolno stojącego drążka takiego na którym mógłbym zrobić wymyki i odmyki. A gdy znalazłem w końcu taki plac to "mi go wyremontowali" i teraz nie ma nic ciekawego dla dużych dzieci ;/ a że chodziłem w godzinach porannych gdzie było trochę mam i babć z dziećmi to mam wrażenie, że większość miasta ma mnie za jakiegoś zboka czy innego pedomisia Tongue
Pierwsze 3 ćwiczenia są wprawkami do układów które będę prezentowane pod koniec każdego kwartału, dodatkowo są one premiowane extra +5 pkt za wykonanie z faktu różnorodnej pracy, innymi słowy są bardzo rozwojowe i warto je wykorzystać w swoich treningach.
Ostatnie ćwiczenie polega na budowaniu siły/wytrzymałości , którą również sprawdzimy marcu Smile.

Na pewno znajdzie się gdzieś huśtawka na 3 wymyki i odmyki ! Smile
Ja też zabiorę głos, ale dopiero na końcu stycznia. A co do zwisu wykręconego, to pieczenie wyrywa mi tricepsy. Brr! Ale, ile zrobię, tyle zrobię. Big Grin
Edit: Cała moja rodzina zawisła w chwycie wykręconym... Big Grin Ja tylko nie potrafię. Big Grin Jest to dla mnie za trudne... Big Grin Pewnie dlatego, że obręcz barkową i mięśnie klatki piersiowej mam zbite na kamień, cóż konsekwencje nie rozciągania górnej części tułowia.
Jako, że seminarium jest 31 stycznia, to czy można zaliczyć konfrontacje na żywo? Big Grin
Jeśli ktoś dobrze się czuję z chwytem wykręconym polecam Ape swing(ale uważać, bo rotator barków łatwo rozwalić):
Jak przy wszystkim Smile kwestia wyrobienia dobrych podstawy, czyli zwisu na jednej ręce i dobrej gibkości.

Tak będzie można Krzysiek Smile
(2015-01-07, 20:05)zahir napisał(a): [ -> ]Próbowałem wczoraj przejścia do chwytu wykręconego. Na jedną rękę przejdę ale na dwie to już wyższa szkoła jazdyWink
Chwyt wykręcony to ten, że podchodzimy do drążku i chwytamy go podchwytem i poczym robimy skin the cat i wisimy w ten sposób ? Jeśli tak, to chwyć może szerzej drążek ?
Bo na zdjęciu nie widać całej pozycji ćwiczącego
W pierwszym wątku jest pokazane przejście przez Satetsu.
Piszesz o zwisie tyłem - german hang.


Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12