Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Gimnastyka poranna
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Od pewnego czasu zacząłem rano wykonywać proste ćwiczenia jak wymachy rąk, nóg, skłony, przysiady itp. Chciałem się spytać czy znacie jakiś fajny zestaw ćwiczeń na poranny rozruch po przebudzeniu.
ja znam jeden zestaw na rozruszanie ale nie będę pisał bo nieletni może czytają Smile
Smile. Nieletni są też u mnie w domu.
Rafał, rep za poczucie humoruSmile a tak na poważnie, to myślę, że jako trening na rozruch sprawdzą się wszystkie ćwiczenia smarujące stawy plus lekkie rozciąganie typu skłony tułowia.
Może jakieś podstawowe ćwiczenia z ekspanderem/gumą?
Ekspander jest dobry raczej na dobicie po solidnym treningu i na zbudowanie końskiej wytrzymałości. Z rana zaczął bym raczej delikatnie.
Swego czasu rano ćwiczyłem programem z "Super stawów" P. Tsatsouline ale za dużo tam ćwiczeń rozciągających jak na taką porę. Spróbuję Intu-flow Sonnona - wydaje się, że na poranny rozruch dużo lepiej się nadaje.
Zgodzę się Zahir, ale skoro mowa o lekkich ćwiczeniach typu skłony to czemu nie dać kilkudziesięciu powtórzeń ekspanderem (i nie chodzi mi o tu o tempo 2 rep/1sek tylko normalne tempo 1 rep/2sek) żeby spompować i rozruszać barki.

Jest jeszcze Trifecta ze Skazanego II
Z tego wątku polecił bym całą część "w miejscu", z odpowiednim dozowaniem intesywności i skupianiu się nad wykonywanymi ćwiczeniami.
http://gimnastycy.pl/forum/thread-90.html