Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Paul Wade - C Mass! Nowa książka.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jesienią będzie miała miejsce premiera kolejnej książki Paula Wade - "C-Mass", na którą wielu pewnie czeka. Na razie w roboczej okładce.
Okładka na masę! Big Grin
Jaram sie Cool
W końcu będę wiedział jak dopakować robiąc 3 pompki tygodniowo Big Grin
Swoją drogą mogli wziąć na okładkę jakiegoś Hannibala a nie Ala Kowadło, który jakimś koksem nie jest Wink
(2014-09-03, 10:18)Michał napisał(a): [ -> ]Swoją drogą mogli wziąć na okładkę jakiegoś Hannibala a nie Ala Kowadło, który jakimś koksem nie jest Wink
To samo pomyślałem Tongue Foto specjalnie tak zrobione, żeby się wydawało, że jest duży. Tongue

powadzi

U nas jeden z uzytkownikow rozpoczal trening tym planem: http://kalistenikapolska.pl/index.php?/t...e---Galdor.

Mozna podgladnac jak wyglada plan w niektore dni.
Sa tam cwiczenia budujace "mase" takie jak kruk, czy pompki na palcach Smile

Wysłane za pomocą TapaTalk
australian pull ups ? ćwiczenia z ciężarem własnego ciała na masę ? ech czego to ludzie nie wymyślą
Ja tylko mam nadzieję, że Paul Wade pójdzie torem uzupełniania treningu części ciała pominiętych w poprzednich książkach. Ostatnio zajął się przedramionami, palcami, łydkami i karkiem. Ciekawi mnie co wymyśli do treningu uszów, włosów, pachwin, nosa a kto wie może i penisa Smile

Stefania

Robię te ćwiczenia!!! Czy to znaczy, że wkrótce będę wielka???

powadzi

Nie cwiczenia sprawiaja, ze jest sie "wielkim", lecz odpowiednia dieta.
Ksiazki tego typu maja tylko jedno zadanie - przyniesc zysk autorowi i wydawcy.
Odnosnie budowania masy jest mnostwo lepszych ksiazek, dlatego "trener" Wade uzywa cietego jezyka, bo w dzisiejszych czasach forma jest niestety wazniejsza od tresci dla zwyklego konsumenta.

Nie martw sie, nie bedziesz wygladala jak Hulk w damskiej wersji Smile

Wysłane za pomocą TapaTalk

Kubus Puchatek

wielkim sie jest, jak sie urodzi wielkim... innego sposobu nie ma.

kp
Stron: 1 2