Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Stanie na rękach
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Stanie na rękach 90 stopni między nogami a klatką(29maj):

Stanie na rękach brzuchem do ściany(styczeń):

Stanie na rękach (bez ściany) (12 luty):

Bieżące:


Stanie na rękach 90 stopni między nogami, a klatką się nie poprawiło zbytnio moim zdaniem. Stanie na rękach brzuchem do ściany jest chyba sporo lepiej, co myślicie?
Widać, że próbujesz mocniej spiąć brzuch i nie uciekasz aż tak do przodu z barkami. To duży plus, ale czy ja dobrze widzę, że przy staniu 90 stopni brakuje ci gibkości w nogach?
W nogach, ale bardziej chyba w biodrach, bo nie mogę miednicy przerzucić bardziej do przodu. Muszę ogarnąć pancake stretch, bo jestem taki sztywny, no ale pracuje nad tym.(Narazie ledwo trzymam proste plecy, a gdzie tu się pochylić)
/update
nic nie widać
Dopiero pod koniec doszedłeś do pionu ale kosztem sylwetki. Wcześniej sylwetka bardzo ładna tylko nogi nie w pionie
Racja, tutaj jest lepsza linia:
Zdecydowanie lepiej. Ale banan wciąż się robi. Wydaje mi się, że zbyt wychylasz głowę. Spróbuj patrzeć na ręce po jak najkrótszej linii (przez linię brwi).
Chudini ciężko mi coś poradzić forum znasz bardzo dobrze i czytałeś wiele wątków na temat stania.
Problem leży w barkach i braku sylwetki, dodatkowo jesteś luźny jak skarpeta Tongue
trzeba bary rozciągnąć duży kąt barkowy się robi i lordozujesz żeby mieć biodro nad głową
Stron: 1 2 3 4 5 6 7