Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Rozciąganie raz w tygodniu?
#31

(2016-08-10, 12:54)Kubus Puchatek napisał(a):  wiem, ze tak m.in. i bylo. ale przez kolejne lata sporo do mnie dotarlo, w zasadzie bylem otwarty na rozne doswiadczenia - m.in. z jogi, ze strechingu szwedzkiego etc. nie zylem w kapsule czasu Smile.

kp

Nawet nie podejrzewałem Cię o życie w kapsule Wink Nie mniej jednak mylę, że jest wiele metod rozciągania, sam piszesz np. o jodze, więc temat jak najbardziej warty zgłębienia. Na obozie poznałem Agnieszkę Marczak, finalistkę "Mam Talent" i akrobatkę z Kielc, która występuje między innymi jako "kobieta guma" poziom jej gibkości jest imponujący i koniecznie musimy z nią zrobić seminarium.
#32

(2016-08-03, 09:33)Kubus Puchatek napisał(a):  czy naprawde mozna cos jeszcze "wymyslic" w temacie "rozciaganie?" czy naprawde moze komus pomoc "cudowna" rada samego Sommera? wg mnie to tylko marketing.

kp
Można. Ja np. jakiś czas temu trafiłem na książkę Tsatsouline i jego metody oddechu i napięć oraz "luzowania" sprawiły, że zrobiłem progres w kwestii rozciągania praktycznie w ciągu 1-2 tygodni Smile Czasami jednak ktoś ma takie porady, że nie znajdziesz tego w obiegu publicznym, a może działać. Czasami warto wydać pieniądze chociażby po to, żeby się przekonać czy to pomoże Smile
#33

Merfi, zapraszam na nasze seminarium "Rozciąganie z Agnieszką Marczak a zobaczysz patenty jakich się nie pokazuje w obiegu publicznym Wink
#34

A gdzie to się będzie odbywać i kiedy? Ja jestem z trójmiasta..
#35

10 września w Zabrzu. natomiast w Gdańsku robimy seminarium 17 września z kółek i poręczy.
#36

(2016-09-02, 09:32)zahir napisał(a):  10 września w Zabrzu. natomiast w Gdańsku robimy seminarium 17 września z kółek i poręczy.
Niestety gram w tym czasie koncerty bo się zaczyna jesień i "sezon" na granie Smile Gdzieś piszecie o tych szkoleniach? Może kiedyś uda mi się przyjść.
#37

Tak. Na naszym fanpage i w zakładce wydarzenia na forum gdzie zaraz umieszczę informację.
#38

(2016-09-02, 08:38)Merfi84 napisał(a):  
(2016-08-03, 09:33)Kubus Puchatek napisał(a):  czy naprawde mozna cos jeszcze "wymyslic" w temacie "rozciaganie?" czy naprawde moze komus pomoc "cudowna" rada samego Sommera? wg mnie to tylko marketing.

kp
Można. Ja np. jakiś czas temu trafiłem na książkę Tsatsouline i jego metody oddechu i napięć oraz "luzowania" sprawiły, że zrobiłem progres w kwestii rozciągania praktycznie w ciągu 1-2 tygodni Smile Czasami jednak ktoś ma takie porady, że nie znajdziesz tego w obiegu publicznym, a może działać. Czasami warto wydać pieniądze chociażby po to, żeby się przekonać czy to pomoże Smile

Wszytsko super Merfi, tylko to nie są "jego" metody i są również znane od dłuższego czasu Wink
#39

(do merfi) - i sadzisz, ze to T. wymyslil, a ja o tej metodzie nic nie wiedzialem?
kp
ps. Sorki juz mnie zahir wyreczyl. A akrobatka? Z reguly tp ludzie predyzponowaniw tym kierunku, ale chetnie kiedys zobacze.
#40

Co do akrobatyki, to predyspozycje są ważne przy zaawansowanych elementach. Salto może skoczyć każdy. Na ostatnim seminarium z tego tematu trener Jacek nauczył "Mira" który ma 64 lata.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości