Forum Gimnastycy.pl
Trening Armstronga - poprawa wyników w podciąganiu + moje efekty! - Wersja do druku

+- Forum Gimnastycy.pl (https://gimnastycy.pl/forum)
+-- Dział: Trening start ! (https://gimnastycy.pl/forum/forum-5.html)
+--- Dział: Nasze plany treningowe (https://gimnastycy.pl/forum/forum-73.html)
+--- Wątek: Trening Armstronga - poprawa wyników w podciąganiu + moje efekty! (/thread-764.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Trening Armstronga - poprawa wyników w podciąganiu + moje efekty! - KrzysiekIno - 2014-03-04

Te ostatnie zawsze były byle by broda nad drążkiem była. Nie raz wisiałem z 5 sekund, by się podciągnąć ten ostatni raz.:d


RE: Trening Armstronga - poprawa wyników w podciąganiu + moje efekty! - Chudini - 2014-03-04

Czyli można spekulować, że robiąc 9 serii w pierwszym dniu, mamy szybszy postęp, ponieważ ogólnie robimy więcej powtórzeń. Choć to tylko spekulacje są, bo nie wiadomo jak technicznie podobnie robiliśmy i nie każdy będzie miał takie same efekty.


RE: Trening Armstronga - poprawa wyników w podciąganiu + moje efekty! - Michał - 2014-03-04

(2014-03-03, 11:39)KrzysiekIno napisał(a):  Podciągamy się tak długo, aż nie uda nam się wykonać odpowiedniej ilości powtórzeń w danej serii, tj. w 6 serii podciągamy się 6 razy, zaś w 7 serii tylko 5 razy. Po ostatniej serii - spalonej - wykonujemy jeszcze jedną serię na maksa do upadku mięśniowego poprzedzając ją n*10 sek. przerwą po serii spalonej, gdzie n to ilość podciągnięć w spalonej serii.

Przykład:
1. seria - 1 powt.
10 sek. odpoczynku
2. seria - 2 powt.
20 sek. odpoczynku
3. seria - 3 powt.
30 sek. odpoczynku
4. seria - 2 powt. - seria spalona.
40 sek. odpoczynku

Coś się nie zgadza albo w tekście albo w przykładzie.


RE: Trening Armstronga - poprawa wyników w podciąganiu + moje efekty! - KrzysiekIno - 2014-03-04

Ok, dziękuję za cenną uwagę. Zrobione.


RE: Trening Armstronga - poprawa wyników w podciąganiu + moje efekty! - Satetsu - 2014-03-04

Ja kiedyś spróbowałem ten plan i z 13 podciągnięć (z dead hangana, ale bez cechy gimnastycznej) spadłem do 12 lol. Jakiś miesiąc trenowałem tym sposobem, wszystko dokładnie tak jak opisane.


RE: Trening Armstronga - poprawa wyników w podciąganiu + moje efekty! - Kubus Puchatek - 2014-03-04

"To jest trening na wytrzymałość".
Wiem Smile, ale znam lepsze.
W zasadzie teraz pracuje caly czas nad technika i... spada liczba powtorzen.
A tak naprawde to mi sie odnowila stara kontuzja lokcia i g... robie. Sad

kp


RE: Trening Armstronga - poprawa wyników w podciąganiu + moje efekty! - rafal - 2014-03-04

(2014-03-04, 19:54)Kubus Puchatek napisał(a):  Wiem Smile, ale znam lepsze.

Podziel się Smile


RE: Trening Armstronga - poprawa wyników w podciąganiu + moje efekty! - Darren - 2014-03-09

Trening Armstronga jest bardzo skuteczny, ale nie nalezy go laczyc z niczym innym. Ja go stosowalem i pamietam, ze dojechalem do 27 podciagniec podchwytem i 21 nachwytem.

Super wytłumaczony jest w filmiku od barstarzz




RE: Trening Armstronga - poprawa wyników w podciąganiu + moje efekty! - Kubus Puchatek - 2014-03-09

np. "crossfitowy" - w 1 minute - 5 podciagniec na drazku, 10 pompek i 15 przysiadow i tak 20 minut. Przewaga - aktywizujmy takze nogi. Polecam zaczynac od 10 minut.

kp


RE: Trening Armstronga - poprawa wyników w podciąganiu + moje efekty! - KrzysiekIno - 2014-03-09

To jest jednak sam trening na drążku, nie skupiamy się na innych partiach.