Forum Gimnastycy.pl
Hialuronowego w kolano - Wersja do druku

+- Forum Gimnastycy.pl (https://gimnastycy.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe fora (https://gimnastycy.pl/forum/forum-7.html)
+--- Dział: Offtopic (https://gimnastycy.pl/forum/forum-64.html)
+--- Wątek: Hialuronowego w kolano (/thread-1749.html)

Strony: 1 2


Hialuronowego w kolano - ghost - 2015-06-29

Czy ktoś z was miał może doświadczenia z zastrzyk ami z kwasu hialuronowego w kolano przy stanie zwyrodnieniowhm, lekarz polecał to jako lepszą i szybszą metodę na powrót kolana do sprawności, podobno dużo lepszą niż rehabilitacja - proszę o jakieś treściwe uwagiSmile


RE: Hialuronowego w kolano - zahir - 2015-06-29

Tak, ja miałem. Zastrzyki drogie ok. 200zł za szt. a potrzeba co najmniej 3. Same zastrzyki nie bolą. Faktycznie są bardzo polecane przez lekarzy, choć moje kolano, to taki hardcore, że ciężko mówić o jakiejś poprawie.


RE: Hialuronowego w kolano - ghost - 2015-06-30

zrelacjonuję , jak będę po, mam zalecone trzy w odstępach tygodniowych, cena jest mniejsza , bo po 100,- od jednego shota, może staniałySmile


RE: Hialuronowego w kolano - zahir - 2015-07-01

Może. Ja robiłem jakieś 3 lata temu. Najważniejsze, to że nie ma co się bać tych zastrzykówSmile


RE: Hialuronowego w kolano - Seth - 2015-07-01

Super, chętnie sam się dowiem jakie to Ci da efekty, może mi też pomogą.

A na czym polega Twój problem z kolanami?


RE: Hialuronowego w kolano - ghost - 2015-07-01

Bolą mnie przy kolana, szczególnie to w którym mam zerwany AC, czuję ból tak jakby przesuwane mi się rzeka z góry po kości Piszczek owej, lekarz stwierdził , źle to stan zwyrodnieniowe i taki sam mam w drugim kolanie, ale przez zerwane więzadła to się potęguje, dodatkowo polecał jeszcze picie regularnie krzemu organicznego- podobno rezultatem jest odbudowa kolagenu w stawach i nawilżenie tkanek, ale cenowo ten specyfik to koszt m-czny 140 płn, więc jeszcze się zastanawiam


RE: Hialuronowego w kolano - Seth - 2015-07-01

Dzisiaj rozmawiałem z koleżanką, która ma spore problemy z kolanami i pytałem o ten kwas hialuronowy, powiedziała, że nie dostała trzech, tylko jakby jeden za te trzy, co Wy na to?


RE: Hialuronowego w kolano - ghost - 2015-07-02

dziś byłam na tym zastrzyku, rzeczywiscie bezbolesny, już jestem bogatsza o kwestię mocy i ceny za zastrzyk, zależy ilu procentowy jest hialuron, od tego też zależy cena , mnie ostrzykiwał 1%( koszt 100,-) 2% ( koszt 250,-) po zastrzyku lekarz powiedział , że na kolano nie trzeba specjalnie zwracać uwagi( tu cytat: może Pani nawet grać w piłkę )Big Grin


RE: Hialuronowego w kolano - ghost - 2016-01-21

wracam po czasie do zastrzyków hialuronem w kolano.
Miałam zrobione rok temu trzy zastrzyki starczyły na rok, był to hialuron 1%.
Ostatnio lekarz zaordynował ponownie, ale już 2%, zrobiłam dwa bez problemu, za trzecim zastrzykiem kolano spuchło do rozmiarów piłki do nożnej i ciężko było się tego pozbyć .
Cztery dni ostrej pracy( okłady z lodu na przemian z gorącymi, sauna,smarowanie żelem z heparyną ) żeby zeszło do normalnych rozmiarów
Z zastrzyków zrezygnowałam, lekarz ortopeda z bólem serca zapisał mi rehabilitację i ćwiczenia...cdn


RE: Hialuronowego w kolano - Seth - 2016-01-22

Jak po roku, skoro poprzedniego posta napisałaś w lipcu? Tongue

I jak oceniasz działanie? Jak się sprawowało kolano w tym okresie od zastrzyku do zastrzyku?